Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik napja reggelente...

Harmadik napja reggelente megy a hasam.20 hetes vagyok. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Eddig székrekedéssel küzdöttem (hetente-kéthetente egyszer sikerült). Most pedig minden reggel híg széklet egyszer legalább, maximum kétszer. Utána semmi bajom egész nap. Nincs hasfájás vagy puffadás. Első nap volt rossz egy kicsit a gyomrom és az étvágyam nem az igazi, de nincs más tünetem. Mitől lehet? Ha vírus lenne, akkor nem csak reggel jelentkezne szerintem, vagy? Kedden van időpontom nőgyógyászhoz. Mitől lehet? Volt ilyen másnál is?
2018. júl. 28. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhessegtol van.
2018. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi köze a nőgyógyásznak a fosáshoz? Miért hiszik azt a nők, hogy terhesen a fogfájásukat is a nőgyógyász fogja kezelni?


Nekem terhesen clostriduim fertőzés okozott tartós, visszatérő hasmenést, hol volt, hol nem. Más panaszom nem volt, csak tenyésztésből derült ki.

2018. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!