Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dunaújvárosban vagy Székesfehé...

Dunaújvárosban vagy Székesfehérváron szüljek? Tudnátok jó nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok? A szülészetről is, esetleg?

Köszi!


2018. júl. 30. 11:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

A fehérvári kórháznak olyan híre van, hogy mészárszék. Dunaújvárosnak jobb híre van.

Ez csak általánosság, szülészetről nincs tapasztalatom.

2018. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Fehérváron szültem majdnem 4 éve,és hamarosan fogok megint.Nek volt fogadott orvosom é szülésznőm,és most sem lesz,de nem panaszkodhatom.Rendes ellátást kaptam.A csecsemősök a hírükkel ellentétben kivétel nélkül kedvesek,és segítőkészek voltak.Nagyon szépen beszéltek az anyukákkal,és szépen bántak a babákkal.A dunaújvárosi kórházat nem ismerem. Sajnos orvost nem tudok ajánlani,mert nem igen ismerem őket.A Csetényi doktort tudtam,hogy nagyon emberséges,de ő már csak akkor vezet le szülést,ha épp dolgozik,maganban nem. Schwarzinger doktor is nagy koponya,viszont ő elég pénzéhes.A nővédelmiben 4 éve többször találkoztam vele,de ő sem fiatal már,nem tudom vállal e még magánban.
2018. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Hat en Újváros vok de pesten szultem inkább, sajnos Újváros is elég fura e téren... Anya doki ja akinél én születtem még mindig praktizal... Es anya mesélte h ittasan vezette le a szulest, szerencsere nem lett baj de sok vért vesztett anya. Kohutot és kolost ajánlják még. A Harsányi szerintem már nem dolgozik
2018. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én Dunaújvárosban szültem. A dokik általában normálisak, a nővérek nagyon kedvesek a szülészeten és a nogyogyaszaton is. A VIP szobában ki lehet bírni azt a három napot. A csecsemősoket nem ismerem. Barna doktort ajánlom, a Kohut nagyon pénzéhes. Bazsát is sokan megfogadják de a természete elég érdekes...viszont ő a főorvos. A Kolos már ezer éve nyugdíjas, utso nem nagyon van képben.
2018. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Meg egy pro Ujvarosnak! A Harsanyi meg dolgozik,majusban voltam nala rakszuresen, o nagyon rendes!


Egyebkent fehervar sem lehet rossz, 9 napot voltam ott az idegaebeszeten, egy panaszom nem volt az ellatasra. A fehervari nogyogyaszokrol nem tudok nyilatkozni

2018. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
#1 Nem tudom, hol élsz, de ez mindig is fordítva volt...
2018. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, azert mert egy doki már nem dolgozik attól még az ismerőseim őt ajánlották, nem néztem anno utána de örülök hogy nem is és annak is hogy Pesten szultem inkább! Nem mindig szabad amugy a vip szoba, akkor sem ha előre jelzi az ember mert ha épp aki megkaptad tovább marad bent akkor nem adják oda! Ja és a noverekrol is azt mondták h nem jók az osztályon. Aki ennek ellenkezőjét állítja az nem volt olyan szerencsés mint én hogy magankorhazban szüljön. Ott profi volt az ellátás és kb kínáltak az ember segget
2018. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, most az, hogy te miket hallottál másodkézből az egy dolog. Én ott szültem, nem is olyan rég, ugyh talán hitelesebb az info amit én tudok saját tapasztalatból. A VIP szoba vagy foglalt vagy nem de ez más kórházakban is így van....és nem mindenki akar vagy tud magán kórházban szülni. De nem tudom mire vagy annyira büszke, h másodjára írod le, h te maganban szultel...hurrá!
2018. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A harsanyi tényleg dolgozik még de szülést már nem vállal.
2018. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Jó volna a fváriról is hallani infokat :)

2018. júl. 30. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!