Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmúlt a hasfajásom. Gond...

Elmúlt a hasfajásom. Gond lehet? 7khm

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vagyok 7 hetes tegnapelőttig szurkalt a hasam, de most semmi. Néha mikor úgy állok fel akkor megint szurkal, de elmulik. 6 napja szedek magneb6-ot. Februárban volt missabom, emiatt vagyok nagyon paramami. Valaki nyugtasson meg tapasztalataival. Köszönöm
2018. júl. 30. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Azt szeretned, hogy 40 hetig szurkaljon? Orulj, ha jol vagy.
2018. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is februárban volt missed abom, ott kezdetektől fogva folyamatosam szurkált, még a terhesség elhalása után is, ami ugye görccsel fejeződött be.

Most vagyok 14 hetes, 9. héttől kezdett csak szurkálni a hasam :) hol van, hol nincs.

Lehet nálad is épp egy kicsi szünet van. Eleve nem "várhatod el" a méhedtől, hogy folyamatosan edzzen :D

2018. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo, jobban tetted volna ha befogod a szad! Miert kell ilyen szinten hulyere venni azt a korai terhes not aki mar tulesett egy vetelesen? Jobb lett a napod? Szegyelhetned magad!

Kerdezo, teljesen nirmalus, hogy felsz en tudom mit elsz at, de tarts ki es biz abban hogy ezutal minden rendben lesz.

Boldog es nyugodt babavarast kivanok neked!

2018. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*normalis
2018. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Egy kicsit nyugodtabb lettem. Nagyon félek a következő ultrahangtol, nehogy megint halljam azt a mondatot: baj van. Mindenre nagyon odafigyelek, ha csak egy kicsit érzem, hogy baj van annyira be tudok parázni, előtörnek a konnyeim.
2018. júl. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!