Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van légzésfigyelője,...

Akinek van légzésfigyelője, hogyan készül (készült) fel arra ha a készülék sípol és baj van?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy tanfolyam is van ,de esetleg nem tudtok olyan könyvről ami megfelelően felkészítene arra az esetre ha probléma van .Az a gondom, hogy én külföldön élek és még nem megy a nyelv tökéletesen ezért is kérdezem , hogy valamilyen szakirodalmat tudnátok-e ajánlani?Nemsokára megyek haza és akkor meg tudnám venni. Üdv 25+6km
2010. jún. 19. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Dr. Csomai Zita: Baba-elsősegély - Az elsősegélynyújtás kézikönyve kisgyermekes családok részére

Egyébként én nála voltam babaelsősegély-tanfolyamon is.

2010. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi légzésfigyelőnkhöz volt cd mellékelve. Azt egy párszor megnéztem.
2010. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sima elsősegélyen megtanítják. Nekem van elsősegélykönyvem (egyetemi tantárgyam volt az elsősegély), ha jól emlékszem ilyen esetre is benne van a megoldás, de ezt gyakorolni kell. Tudnod kell hogyan kell csinálni, ezt elméletben megtanulni szerintem nem lehet. Szóval inkább mégis a tanfolyam, legalább egyszer lásd.
2010. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
2010. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2010. jún. 21. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!