Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 7 hetes. Lehet inni...

Ma vagyok 7 hetes. Lehet inni calcium pezsgö tablettát?

Figyelt kérdés
2008. nov. 2. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

A pezsgotabletta dobozara mi van irva? Nincs feltuntetve hogy terhesek...

Ha nincs, akkor igyal!

2008. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

lehet, ha muszály (pl. méhcsípésre allergiás reakció ellen)

de szerintem felesleges - mostmár inkább valami komplex kismamáknak való vitamint ajánlok, pl a Gravidát, Elevitet, Hipp Natalt stb. ezekben megfelelő arányban vannak azok a vitaminok, amik most neked kellenek

üdv, egy 19 hetes kismama

2008. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pezsgőtabletták többet ártanak,mint sokan gondolnák,rendszeresen nem szabad szedni.Kalcium a tejtermékekben található,ha a fogaid miatt aggódsz,beszélj inkább fogorvossal,mit ajánl.
2008. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ihatsz, de szerintem is most inkább vasat, folsavat, vagy valamilyen komplex terhesvitamint kellene szedned. Kálcium ráér később is, a 2-3. trimeszterben.

Grat a babához!!

2008. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2 napig ittam és mind a 2 nap rosszul is lettem tölle! Abba is hagytam
2008. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem a tablettákat,de a Gravidát szedem!És én szoktam inni pezsgőtablettát-C vitamin -Calcium
2008. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!