Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire fájdalmas a CVS...

Mennyire fájdalmas a CVS (corionboholy biopszia)? Hány napig kell utána pihenni? És mekkora a kockázata mintavételnek?

Figyelt kérdés
2007. dec. 2. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a múlt héten csinálták. Nem túl kellemes de nem fáj annyira. Azt mondják 1% körül van a vetélési arány, de ne erre gondolj. 2-3 napot kell feküdni utána és kb. 2-3 hétig vigyázni magadra. Az eredmény kb 2 hét múlva van meg. Arra gondolj, hogy megmondják, hogy egészséges e a babád. Nekem hála Istennek minden rendben van, elég stresszes volt az elmúlt időszak. Drukkolok neked hogy semi baj ne legyen. Nem tudom mennyi %-t mondtak arra hogy baj van, de ez mind csak a biztonság miatt van. Egészséges babát!!!
2007. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly csinálták, 10 nap alatt megvolt az eredmény. Előtte tájékoztatnak mindenről, ne aggódj, a vetélés esélye csak elenyészően nagyobb. Van, ahol ambulánsan elvégzik, nekem egy éjszakát benn kellett feküdni (szerintem ez után kapott pénzt a kórház) és reggel vették le, szigorúan enni is kellett előtte! Pihenni kell néhány napot otthon, és pár hétig óvatosnak kell lenni a megerőltető dolgokkal (pl emelgetés) és no szex. Hát hogy fáj-e... ki lehet, mert ki kell bírni. Akik előttem jöttek ki, mind azt mondták könnybelábadt szemmel, hogy nem éreztek szinte semmit - én éles szúrást éreztem és az elég kellemetlen, ahogy kotorásznak. Bocs, de nem akarlak becsapni. Egyébként végig a monitort néztem, láttam a babát. És az eredménynél megtudtam, hogy rendben és kislány. Ez feledtet mindent!!
2007. dec. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Sziasztok. Én vagyok a kérdező. A mai napon túl vagyok a mintavételen. Nem volt valami kellemes, mert elsőre nem tudtak mintát venni, mert eldugult a tű. Szerencsére kb 5 perc alatt megoldotta a professzor és levette a mintát. Most 2 hét idegeskedés következik!!! Drukkoljatok, hogy jó híreket kapjak.
2007. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Mi lett veletek azota? Megszuletett a babad?

Miert mentel cvsre, vastag tarkoredo miatt?

Koszonom

2013. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!