Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normalis ez a fajdalom? 39 hkm

Normalis ez a fajdalom? 39 hkm

Figyelt kérdés

Nemreg kb egy utcara van a fagyis elmentem venni.. hazaertem es nagyon feszul a hasam alja es a hatam , ha felelok mint aki begorcsol,osszegornyedek fekve meg viselem is faj a fenek csontom is eddig ilyen nem volt velem..

Ezen a heten ha nem bujik ki a kicsifiam akkor befektetnek en azt nem akarom :(



2018. aug. 20. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
lehet elkezdett befordulni, csak közben nyom téged
2018. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mar regota be van allitolag , epp ezert josloim mar 3 hete vannak de most surun kemenyedek nyakdugom hatalmas darabokba jon szerda ota.. hatha indulna mar kifele
2018. aug. 20. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előfordulhat,hogy szülni fogsz. Mindenkinél máshogy kezdődik,és lehet,hogy a séta meghozta a hatást. Zuhanyozz le és figyeld, hogy változik-e. Próbálj meg kicsit sétálgatni,ha elkezdődött akkor az segíti a folyamatot.
2018. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segito valaszokat , meg most se enyhul.. foleg ha felalok megyek nagyon rossz mintha leakarna szakadni a hasam.
2018. aug. 20. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
van saját dokid? esetleg csörgesd meg őt, hátha tényleg "előjel", és lassan feküdhetsz is be
2018. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy kezdődik! Juhú!

Majd írj! Esetleg zuhanyozz le, hàtha enyhül.

2018. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs.. , pont elhunyt mikor 18 hetet toltottem.Igy ugydontottem inkabb hagyom..


Nagyon izgulok , fekve meg tudheto de ha felalok mar gornyedek is ossze! Lehet lezuhanyzok , vagy szeritetek az ulofurdo? Mert nembirok alni:(


Majd irom a fejlemenyeket remelem hamarosan mar babazok!

Koszonom neketek a valaszokat!

2018. aug. 20. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Ülőfürdőt semmi esetre se! Ha ennyire fáj, akkor a zuhanyt is hanyagold, indulj a kórházba. MOST! (ha még nem tetted meg)
2018. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meglett a babód? :)
2018. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!