Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges ez? (Bővebben lent)

Lehetséges ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki leolt, tudom, teszteljek.

Viszont annyi tesztet ellőttem már az utóbbi évben, hogy már semmi kedvem feleslegesen csalódni.

A helyzet az, hogy 4 napja jött meg a menstruációm, ebből a második nap volt nagyon erős, előtte és utána szinte semmi. Még mielőtt megjött, nagyon nagyon mellfajdalmam volt, melltartót nem tudtam elviselni, és olyan máshogy éreztem magam, mint szoktam.

Teljes mértékben biztos voltam benne, hogy ez egy ilyen ciklus, nincs baba. Viszont ma bent a munkahelyemen a semmiből lettem rosszul, és hánytam. Az egyik kolléganőm beleültette a fülembe a bogarat, hogy ettől függetlenül lehetek terhes.

Valóban van olyan, aki menstruál terhesség alatt?

Mennyi ennek az esélye?


2018. aug. 23. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan van,aki pecsételget menstruáció gyanánt és közben meg terhes,de olyan nincs,akinek erős vérzése van és terhes.Erős vérzésnél nagy ütemben válik le a méhnyálkahártya,szóval,maximum kémiai terhességről beszélhetünk,mert a hártyával együtt az esetleges,alig beágyazódott zigóta is leválik és kiürül a vérzéssel.
2018. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem. Köszönöm!


Azt egyébként lehet tudni valahonnan, hogy ez fennállt-e? Vagy csak teszt mutatja ki a kémiai terhességet?


Nagyon barnás vérzésem van, ha ez számít.

2018. aug. 23. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,a tesztelés kimutatja.
2018. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!