Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen haskeményedés. Nem...

26 hetesen haskeményedés. Nem korai?

Figyelt kérdés

Félek. Hajnal 4-kor erős haskeményedésre ébredtem, mintha kővé vált volna a hasam, aztán 5-kor és fél 6-kor is összehúzódott (de ez már sokkal gyengébb volt). Egész nap keményebb a pocim a megszokottnál, de nincsenek komolyabb görcseim. Aggódnom kellene? Vagy normális? Volt már haskeményedésem, de nem ilyen erős és el is múlt. Volt már valakinek ilyen? Mi lett az eredmény? (Elmúlt? Kinyílt a méhszáj?)

Azért nem mentem dokihoz, mert úgyis holnap reggelre van hozzá időpontom, csak félel így az éjszakától.



2018. aug. 29. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatozik a pocakod...

A doki is ezt mondja (reméljük), addig pihenj és szedj magnéziumot.

2018. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Braxton hicks. Teljesen normalis.
2018. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sok-sok pihenés és magnézium! Ha gyakran előfordul említsd meg a dokidnak! Nyugi, nem lesz semmi baj!
2018. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alapjáraton magnerotot szedek 3x1, de az orvos azt mondta, hogy ha gond van, akkor emelhetem az adagot, így ma 3x2-t iszok. Pihenek egész nap.

Köszönöm mindenkinek a biztatást! (Ment a zöld kezecske)

2018. aug. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!