Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhes vagyok es...

25 hetes terhes vagyok es nekem tok kinos a szex a parommal, es mindig mondom, hogy ne mert felebred a baba ez hulyeseg? Nem tudom en szegyenlos is vagyok a testem miatt, meg a babat is feltem hogy o ilyenkor mit erez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem kell emiatt aggódnod, ha neked jó, az a babának is jó, (ha nincs nyitva a méhszáj, ill. az orvos nem tilt el - akkor nem árt a babának). A testedet meg ne szégyeld, a párod biztosan így is gyönyörűnek tart, legalábbis nálunk így volt. :)


Boldog babavárást!


6 hetes kislány anyukája

2008. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normàlis !én is igy voltam:)!Ugyan ezek a gondolatok jàtszodtak le bennem is!Valamit biztos èrez.........?
2008. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat edik vagytok!!En nemtudom en is igy erzem de lehet hulyeseg :D
2008. nov. 3. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érzed jól magad abban a helyzetben , akkor nem kötelező ilyen módon részt venned a szexben, megbeszélhetnéd a pároddal, hogy ez neked kellemetlen ezmiatt és inkább más módot válassz legfeljebb az ő kielégítésére, ahol pl neked nem is kell levetkőznöd..később komoly gondokat okoz,ha most szexeltek úgy ahogy neked nem esik jól..

Nekem is vannak fenntartásaim, főleg így a vége felé..sokan mondják most legalább nem kell tartani a teherbeeséstől, de pl én csak akkor tudok bármit csinálni, ha vak sötét van, de legalább 80%-ig..próbáld ki esetleg, ha teljesen behúzod a függönyt..én is szégyenlős vagyok.

Amiatt nem kell aggódnod, hogy a baba felkel, mert az neki nem baj mégha tényleg fel is kel..más miatt is felkel ám!

Ha nem vagytok durvák akkor pedig gyenge ringatózást érez, ami még jól is esik neki..körülveszi a víz, meg a burok és abban ringatózik...ha buszozol, vagy kocsizol ugyanilyesmit érez, és ő odabent nem tudja hogy miért hintázik, de biztosan tetszik neki.

2008. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
en ugyan ezt csinaltam a ferjemmel mikor terhes lettem nem engedtem magamhoz kozel a ferjemet( sexualisan) hogy ne hogy a babanknak valami baja legyen en ugy voltam ezzel hogy ha a ferjemmel lefekszek kart tesz a gyerekbe a ferjem nagyon rosz volt:) es persze hulyeseg is! ugy hogy en egesz terhesegem alatt nem sexeltem abszolult!
2008. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem is az a gondom, hogy a baba mit érezhet, hanem inkább olyan 'kiábrándító' nagy pocakkal... próbálom ilyenkor kikapcsolni az agyam, hogy most nem kismama vagyok, hanem csak NŐ, de elég ha picit megmozdul, és máris kizökkent. Emiatt nálunk is megritkultak az együttlétek.
2008. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Háát igazad van ez tényleg nehéz, mert én például mindennek érzem magam csak szexinek nem:-(( Ez pedig kell hozzá,hogy jól érezze mmagam és felszabadult legyek. talán a sötét tényleg segít...

27.hetes

2008. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy voltam vele, hogy inkább a párom reakciójától tartottam, hogy esetleg együttlét közben észreveszi, hogy rugdal a baba. :) Pedig így a vége felé újra megjött az "étvágyam", és jól is esik. Beszéltünk a férjemmel, és ő azt mondta, nem zavarja, de persze sokkal óvatosabb mindenben. :) Egyébként érdekes, mert bár a babám este és éjjel elég aktív, valahogy elnyugszik, míg együtt vagyunk. Állítólag a hormonokból ő is kap, tehát ha nekem jó, neki is. Volt, hogy végig rugdalt picit, de olyan pózt választottunk, ahol engem sem zavart (kutyus pózban, pocimat takarókkal és párnákkal kitámasztva, hogy ne lógjon), és a "végén" olyan kis nyugis lett, percekig csak "pihent" ő is. :) (Remélem, senki jó ízlését nem sértettem meg...) Az a lényeg, hogy kerüljétek azokat a pózokat, ahol nyomódhat a pocakod, ill. ahol túl mélyre hatolhat a párod, mert az egyrészt fáj, másrészt sérülést is okozhat.
2008. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
koszike!En meg ha hason vgayok mindig betakarom a pocim valamivel hogy ne latszodjon:P
2008. nov. 4. 12:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Az is jó megoldás, ha vesztek éjjeli fényt (pl. zöldet vagy kéket, kb. 400 Ft), annak olyan minimális és sejtelmes fénye van, hogy nem fog látszódni semmid, amit esetleg (de szerintem teljesen feleslegesen) szégyellsz. :) Utolsó voltam.
2008. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!