Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez az érzés? Azért...

Normális ez az érzés? Azért éreznêk így, mert rêgóta vágytam rá, illetve hogy még nem látott a nődokim? 27

Figyelt kérdés
Tegnap teszteltem pozitívat, és egyszerűen nem merem elhinni. Kedden megyek dokihoz. Nagyon rég vágytam már erre, hogy gyermekem lehessen. Most meg napjába többször ránézek a tesztre, olyan mint egy álom. Menszes alapján 5hetes 3napos.
2018. szept. 14. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Ez akkor is normális lenne ha elsőre összejön a baba.


Nekünk elsőre sikerült, de néha még most sem hiszem el, hogy szülők leszünk.

2018. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen normali. Majd idovel tudatosodik.

Gratulalok!

2018. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már csak lesz csodálatosabb, ha meghallod a pici szívhangját:)


Nagy gratuláció:)

2018. szept. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem négy gyerekem van.

Néha csak bámulom őket és ugyanezt érzem.

Tényleg az enyémek??

Felfoghatatlan csoda ez.

2018. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek😊. Nektek is gratulálok.
2018. szept. 14. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Eufória. Nem normális, inkább rendkívülinek mondanám.


Ne arra gondolj, hogy milyen édes kisbaba lesz, hanem arra, hogy hónapokig nem fogsz tudni rendesen aludni, rengeteg gond és baj lesz vele, a normális életed ezernyi megszokott dolga lehetetlenné válik, a karriered (már ha volt) megfeneklik, nem lesz időd semmire, űzött vadnak fogod érezni magad és semmi kilátás nem lesz arra, hogy megszabadulj a terheidtől ami az egész életedre rányomja a bélyegét.

Ha egy kicsit belegondolsz ne félj rögtön megjön az egészséges és megalapozott depresszió! :-)

2018. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6-os valaszolo, hat ez hülye :D :D


Ilyen megkeseredett emberekre ne hallgass kérdezö, nyilván mindenki tudja mivel jár ez. Ahogy az élet minden más területén is, van fent és lent.Nem mindig borit be mindent a rozsaszin köd, de ez egy csodás dolog :)

2018. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!