Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e baj a szemecskéjének?

Lehet e baj a szemecskéjének?

Figyelt kérdés
Megakartam örökíteni, hogy mozog és, hogyan hullámzik a pocakom es vakuval videóztam a hasam elég sokáig:( olvastam, hogy nekik átszűrődik a fény, szerintetek ártottam? Lelkiismeret furdalásom van, később gondoltam bele. 25hkm

2018. szept. 19. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Viccelsz, remélem.


Szeme amúgy.

2018. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezt komolyan kérdezed? 😂
2018. szept. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez meg viccnek is rossz. Hogy lehet valaki ennyire tajekozatlan manapsag? A tetejeben pedig lassan anya lesz, hat szomoru az egyszer biztos!
2018. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezt jól elrontottad előtt napszemüveget kellett volna neki adni
2018. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Ohh, anyám!

Ennyi ésszel, hogy vagy még életben? Döbbenet!


Ha csak nem a méhszájadnál vagy attól bentebb vakuztál, ugyan mégis mi baja lenne??

Fogj egy szelet karajt és vakuval világítás át rajta! Szerinted mennyire ártalmas???

2018. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg semmi baja nem leesz.
2018. szept. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Először a "szemecskéjén" húztam fel a szemöldököm, de gondoltam csak megnézem a kérdést... érdemes volt! Jót nevettem köszönöm!


Szerintem napra se menj mert erősebb, mint a gagyi vakud ;)


Természetesen semmi baja nem lett.

2018. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!