Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs a kabátban babahordoz...

Ha nincs a kabátban babahordozó mi lenne a legpraktikusabb hogy hogyan vigyem a babámat hideg napokon?

Figyelt kérdés

November végén lesz meg. Már van kabátom, de az nem terhes kabát, csak nagyobb méret és jó lesz terhesség végéig, de abban nincs babahordozó. Nagyon szerettem volna, de sehol nem találtam, internetről meg nem rendelek.


Van ugye a kenguru, vagy a kendő, nade az már nem fér a kabátom alá,mert nem elasztikus eléggé. Valakinek tapasztalata?



2018. szept. 27. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Babakocsi.
2018. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ujszülött babát nem szabad kenguruba raknod ilyen picinek.Főleg nem akkor mikor hozod haza a kórházból..
2018. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Simán operált adtam a picire, úgy tettem be a kendőbe, aztán felvettem a kabátot. Elől nyitva hagytam, de nem fáztam, mert melegítjük egymást a babával. Arra figyeltem, hogy ne öltöztessem túl, ha nincs nagy hideg.

Ha tovább voltunk zárt helyen, akkor sapi le, és derékig kibújtattam az overálból. Így nem izzadt meg.


Idén màr szalad, nem lesz ilyen könnyű dolgom. :)

2018. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Akkor mégiscsak egy olyan babahordozós kabát kellett volna? :(


Nincs amúgy jogsim, nem tudom csak "bedobni" az autóba.Persze mikor megyek haza akkor jön párom kocsival.

2018. szept. 27. 15:56
 5/16 anonim ***** válasza:

Erre van a babakocsi


Egyébként plusz gyapjúkendő is hasznos mármint körbefogod magatokat a hordozókendő feletz

2018. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Mindenhová busszal megyünk, falun lakunk. Kocsival csak hétvégén, ha nem dolgozik a férjem, mert akkor neki kell.

Nem, nem kell hordozós kabát. Amíg nincs mínusz 20 fok, addig vastag pulcsi, hordozó kendő, és egy sima télikabàt elég. A kendő kb. annyit ad a válladhoz, mint egy pulcsi. Gondolom, nem olyan télikabátod van, ami olyan szűk, hogy csak pólót tudsz alá venni. 😉

A hordozós kabátban nincs babahordozó. Csak egy betétet tudsz bele cipzàrozni, hogy összeérjen rajtad, és kint van a baba buksija, hogy tudjon lélegezni és kukucskálni. Egy varrónő, vagy ügyesebb nagyi simán tud ilyet bármilyen kabáthoz varrni. Gyakorlatilag egy téglalap, cipzárral az oldalán, amit a kabàt cipzatjàhoz tud kapcsolni. Nem tudom, hogy érthetően sikerült-e elmagyarázni. 😊

2018. szept. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]


Itt jól látszik, hogy a plusz betét középen hogy patentolható a kabáthoz.

De nem ez tartja a babàt, hanem alatta a kendő, vagy a hordozó.

2018. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem hordozos kabatom van, de jó alternatíva a hordozos betet, varrónő zipzaras kabat a meg tudja csinálni, bár az csak elől hordozasra jó, de ha november végi babad lesz, erre a szezonra tökéletes.


Jó meg a hirdozos takaró is, ezt speciális készítiktol tudsz venni. Nem tudom merre laktok, de hirdozos vásárokban tudsz ilyeneket probalni.


Újszülött hordozása hoz kendo a megfelelő, szovott, rugalmas karikás is jó

2018. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát ehhez a parkakabáthoz ami nekem van,nem igen lehet semmit csatolni, eleve olyan a szabása, nem is dzseki ez hanem inkább szövet.


Ilyen a kabátom, csak kétszer nagyobb méretben mint terhesség nélkül lenne.


[link]

2018. szept. 27. 17:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Ehhez simán lehet, bármilyen Gombos vagy zipzaris kabat hoz.


Szinten jó meg a mobius csőtop is, szinten nyitott kabattal

2018. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!