Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen nem késő orvost...

30 hetesen nem késő orvost keresni, Uzsokiban szülnék, de csak beutalóval mehetek, viszont azt nem tudom honnan kérjek, vagy időpontot kell kérni?

Figyelt kérdés

Terhesgondozásra a közeli rendelőintézetbe jártam. Nem volt fogadott orvosom mert nagyon drágák és nem tudom most megengedni ezt. Viszont most kiderült hogy egészségügyi dolog miatt jobb lenne ha császárral szülnék. A problémám nem nőgyógyászati,hanem neurológiai. A döntést a neurológusom rám bízta(nem is írt szakvéleményt), de én nem szeretnék kockáztatni. Ezért szeretnék programozott császárt. Eddig ugye úgy volt hogy természetesen úton szülnék és azért nem járok külön orvoshoz (elég volt a neurológust fizetnem).


Amúgy közigazgatásilag az Uzsokihoz tartozom. Az Uzsoki honlapján úgy van írva a nőgyógyászati ambulanciához hogy csak beutalóval. Ez most pontosan mit jelent. Nincs időpont-kérés feltüntetve. Most egy házi orvost vagy a helyi nőgyógyászt kérjem meg hogy írjon beutalót? De akkor az nem választott orvos.



2018. szept. 27. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De.Eléggé késő. Általában 16-20.-ig hétig fel kell fogadni.Utána már nem szokták elvállalni a kismamákat.
2018. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magándokit fogadnod, beutalót szerintem az sztk ad, de kérdezd meg telefonon, kell papír arról, hogy ajánlott neked a programcsászár, szülés előtt leegyezteted velük, hogy melyik nap legyen a császár és az ügyeletes doki megcsinálja neked.
2018. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
30 hetesen senki nem fog elvállalni. De nem is kell. Íratsz egy papírt a neurológussal, hogy javasolt a császármetszés, és megcsinálják, ennyi.
2018. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30 hetesen már nem nagyon vállalnak, vagy ha igen akkor elég drágán. Ha olyan komoly dolog lenne ami indokolná a császárt, akkor kötelessége lett volna szakvéleményt adni a neurológusnak.
2018. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

írass szakvéleményt a neurológussal,hogy eldöntötted nem akarsz kockáztatni

akkor bárhol szülj, fogadott doki vagy ügyeletes meg kell császározni a papír miatt

2018. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A neurológus kiadta már a szakvéleményt azt hogy szülhetek természetes úton, mert ő csak a természetes szülésben hisz. Ebben az egyben nem értek vele egyet viszont. Már nyugdíjas egyébként, kissé konzervatív. Ez a baj sajnos. Azt mondta, hogy nőgyógyásztól kellene nekem szakvélemény inkább, az ő szava számít jobban. Nade az meg mire fel írna nekem.
2018. szept. 27. 19:52
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazából az van amit a 2. válaszoló ír. Itt igazából nem is a magándoki fogadása a lényeg. Felőlem az ügyeletes orvos is megcsinálhatja.
2018. szept. 27. 19:54
 8/17 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászhoz meg azért akartam menni hogy megbeszéljem vele hogy vállalna-e császárt.
2018. szept. 27. 19:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"A neurológus kiadta már a szakvéleményt azt hogy szülhetek természetes úton, mert ő csak a természetes szülésben hisz. "


"A döntést a neurológusom rám bízta"


Ezek szerint nem bízta rád a döntést.

2018. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Másik neurológus nem opció?
2018. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!