Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen folyamatos, nem...

22 hetesen folyamatos, nem múló, de nagyon enyhe derekfajas normalis?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan mint mikor meg akart jönni. Nem kinoz nem is kellemetlen, csak érzem, es aggaszt mitől lehet. Utoljara 8 -10 hetesen erezten ezt. Nem eroltettem meg magam, es tegnap este ota pihenek, de ugyanúgy erzem.
2018. okt. 1. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedsz elég ha magnéziumot?


Szerintem hívd fel az orvosodat, mehogy valami gond legyen.

2018. okt. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Irány az orvos! Nekem is enyhe megjön-érzés volt 23+5 hetesen. Nem volt semmi komoly, mellette főztem, elsétáltam boltba, gondoltam normális, nő, nyúlik minden, stb. Aztán este lett egy csepp vér, na akkor mentünk be a kórházba, hogy a biztonság kedvéért csak nézzék meg. (Nem aggódtam túlzottan, volt pár csepp vérzés az első trimeszterben is, abból sem lett baj.) Ott közölték, hogy kinyílt a belső méhszáj is, ezért már nincs mit tenni és ez bizony vetélés még ennyi hetesen. 24 órán belül megszültem.


Azért nézesd meg magad, mert lehet, hogy nem jelent semmit, de az is lehet, hogy szülésvisszatartásra lenne szükség, amit csak addig tudnak megtenni, amíg zárt a méhszáj.

2018. okt. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá a dokidnál a biztonság kedvéért.


Nekem is fáj a derekam, de nem mensiszerű, hanem azért, mert növekszik és váltpzik ott benn minden.

2018. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gorcsolok, a hasam egyáltalán nem kemenyedik, csak a derekam fajdogal, de sajnos megijedtem es feküdtem sokat, ami megintcsak nem volt jo.. rajottem, ha setalok, tornaztatom nem fáj egyáltalán :) magneziumot szedem napi 500 mg magnerot, de most bevettem 3*1 et az utobbi napokban. 2 hete voltam orvosnál akkor minden rendben volt.
2018. okt. 2. 11:50
 5/5 A kérdező kommentje:
HA vki olvassa a kerdest, csak front miatt fájt akkor es utana meg párszor szulesig. Majd szules utan par honappal is ereztem frontnal.
2019. máj. 5. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!