Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodnom kellene? Aug.9...

Aggodnom kellene? Aug.9 utolso ciklus elso napja, az orvos szerint csak 4 hetes.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, talan elhalt 4 hetesen :(

Jovo heten kell visszamennem, hogy megnezze, fejlodik-e. Attol felek, hogy beigazolodik a gyanum :(


2018. okt. 3. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hosszuak a ciklusaid?


Valo igaz, hogy mar joval tobb kellene, hogy kegyen, de az sem vilagos nekem, hogy mi alapjan mondta a doki, hogy 4 hetes. 4 hetesen gyakorlatilag meg semmi sem latszik, altalaban perezsak van 5 het korul, embrio (picike) 6 het utan, azutan “rohamosan” no.


Szoval mit latott az orvos ultrahangon?


Egyebkent ilyen szempontbol egy ultrahang nem eleg, mindig a kontroll a fontos, azaz hogy van-e valtozas az eltelt idoszakban.

2018. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rogton tabi utan estem teherbe, tehat 28 napos ciklusrol beszelunk. Azt mondta, valoban terhez vagyok, de picike, korai meg barmit is mondania, nincs is megtapadva joforman, az uh-n egy 5*4 mm-es pontocska latszott csak.
2018. okt. 3. 07:35
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ertem.

Igazabol akkor a ciklushossz nem ismert, mert a 28 napost a tabletta csinalta, nem tudni, hogy anelkul milyen lett volna.

Mikor reszteltel pozitivat?

Meg szeptember elejen, amikor a 28 nap szerint esedekes lett volna a mensid?

2018. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Teszteltel.

Elirtam

2018. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kb 15 napja teszteltem gyenge pozitivat, tegnap reggel meg egy tesztet csinaltam, mielott orvoshoz mentem, ez mar hatarozott csik volt.
2018. okt. 3. 08:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták,nem mérvadó hogy 28napos a ciklusod,hiszen azt a gyógyszer állította be annyira.

Lehet hogy azért fiatalabb a terhességed,mert később fogant.

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Jövőhéten minden kiderül, de addig is próbálj meg ne idegeskedni ezen.

Nekem az utolsó mensi szerint 18hetes terhesnek kellene lennem,valójában pedig 15hetes vagyok,hiszen ennyivel később fogant.

Szóval még semmi nincs veszve😊

2018. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy 4 hetes a MAGZAT? És a terhesség igazából 6 hetes?
2018. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet, nem jutott eszembe nekem se, hogy rakerdezzek. Felirt progeszteront, azt mondta, ha eletkepes az embrio akkor sokat segit, emellett folsavat es vitaminokat kell szednem. Remelem tenyleg csak kesobb fogant es jol van odabent
2018. okt. 3. 10:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem augusztus 11. az utolsó ciklus első napja, tegnap voltam dokinál, 7 hetes vagyok és volt már szívműködés.

Azt nem tudod véletlenül, hogy mikor voltatok együtt? A kimaradás után nekem 1 hét múlva lett határozott pozitív, előtte nagyon halvány volt, de én tudom, hogy mikor voltunk együtt. (Nem igazán tudom, hogy milyen hosszú a ciklusom, mert az utolsó 2 alkalommal 28 napos volt, de előtte 31-32 napos is volt).

Szedd a gyógyszereket, vitaminokat, amit a doki mondott. Megy a drukk, hogy minden rendben legyen.

2018. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mikor foganhatott, mert sohasem erzem, mikor van peteeres es gyakran szoktunk egyutt lenni. Elvileg barmikor foganhatott, mert a doki azt mondta, tabletta utan tobb peteeres is van altalaban.

Koszonom, es gratulalok neked!

2018. okt. 3. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!