Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kit javasoltok a Szent Imre...

Kit javasoltok a Szent Imre Kórházban szülész orvosként, szülésznőként?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Orvos Bálint Mihály (2-szer szültem nála)

szülésznő: Csizmadia Erika

2010. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
S hogy történik ez? Bemész az utcáról s megkeresed az illető doktort?
2010. jún. 23. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Dr. tasi Róberhez járok, Szülésznőm nekem is Csizmadia Erika volt. Menj el a kiszemelt orvos magánrendelésére, és ott megbeszélheted vele, hogy vállal-e a szülésnél. Dr. tasi a Budafoki útnál magánrendel. Szerintem rendes, más is ajánlott már ezen az oldalon.
2010. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 24. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Faludi dokinál szültem(tudom sokan szidják de én meg voltam vele elégedve),mig szülésznő(nem választottam ügyeletes volt)- Fanta Zsuzsanna.Nagyon ügyes,aranyos volt. Ha lesz következő gyerek akkor biztos felkérem hogy vállaljon el.
2010. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először az ügyeletes dokinál és szülésznőnél szültem: Csemniczky Gusztáv és Vas Gabriella, Másodszorra csak a doki volt ügyeletes, (Amrein Attila) a Gabi szülésznőt felfogadtam. Nagyon jó volt, semmi problémám nem volt az ügyeletes dokikkal sem.
2010. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is a Csemniczkynél szültem és a Czainkó Kati volt a szülésznőm, nagyon meg voltam velük elégedve!Szuperek voltak mind a ketten!
2010. jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


konkrétan ajánlani nem tudok senkit, csak régi XI. kerületiként az előbbiekhez hozzászólni.


Gondolom ifjabb Bálint Mihályra gondoltál, mert én az idősebbnél születtem :) pár éve ő is még praktizált, de úgy tudom, szülést már nem vállal.


Faludi Pálhoz volt szerencsém a nőgyógyászaton, hát nem szívesen szülnék nála, mert egy szóval kifejezve egy bunkó ember. ennek ellenére lehet, hogy jó szakember, de idegileg biztos nem lenne jó hatással rám, az biztos.


Valakit hallottam, hogy Nyulasival nem volt megelégedve (részleteket nem tudok)


Balogh Tibor szeretik, de sajnos ő sem vállal már szülést.


Annyit ajánlanék, hogy érdemes idősebb, tapasztalt orvosnál szülni.


és kíváncsian várom a további válaszokat, mert én is dilemmában vagyok

2010. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs az apró fogalmazási bakikért :)
2010. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Bálint Mihály, a legidősebb Bálint doktor (Sándor) testvére. Bálint Balázs a legifjabb, nagyon jó, csak nehéz hozzá bekerülni.

Én B.M-nél szültem, 100%-ig meg voltam vele elégedve.

Első szülésemnél Fantha Zs. volt a szülésnőm (felkért), nem voltam tőle elájulva, főleg hogy fizettünk neki nem is keveset. (Sajnos rákérdeztem annak idején, és mondott egy árat, amit én már akkor sokalltam...Ráadásul minden NST 5000/alkalom.)

Csizmadia Erika többet figyelt rám és árat sem mondott.

2010. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!