Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16hetesen alhasi fájdalom?...

16hetesen alhasi fájdalom? Nyúlnak a szalagok vagy gond van?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlenül fàj! Háton fekve kinyújtózva egyáltalán nem kellemes, összegörnyegve sokkal jobb! Néha minta kő kemény lenne a hasam! Gond lehet?? Jövő héten megyek orvoshoz!
2018. okt. 11. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem iszonyuan fajt a hasam 2 napig, amikor 17hetes voltam. Annyira h az orvosomhoz is elmentem, vegul semmi gondot nem talált. Váltottunk magneziumot mert kiderult h a magne b6(elnezest) lszart nem ér.. ehetsz napi 10szemet is belole, nem lesz hatása.

Novekszik a méh,nyúlnak a szalagok, novekszik a baba, az izmokat is megviseli stb.

Nekem a magnesium citrici vált be. Olcso de meg olcsobb ha megkeres irjak ki receptre.:)

2018. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hmm akkor lehet hogy nálam is csak ez van. Jövö héten kiderül. remélem csak több magnézium kell és megoldódik nálam is a dolog. Köszönöm a válaszod.
2018. okt. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!