Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért olyan furcsa ez az uh...

Miért olyan furcsa ez az uh kép? Mintha nem lenne orra, vagy a szájával lenne valami gond.

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 12. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Semmi gond nincs vele, teljesen jól kivehető az orra és a szája is, ne aggódj
2018. okt. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak belemozdult és elmosódott az orra. 😊 Nyugi!
2018. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van orr

Száj is


3d ről 2 d kép ami a átvilágítja azt is amit leképez nem lesz ugyanolyan, mint idekinn vagy ritkán

2018. okt. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van orra, szája is. Cuki baba.
2018. okt. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem mondta hogy bármi baj lenne a babával,akkor ne gondolj semmi rosszra.

Biztos mozgott,miközben a képet csinálta a doki és azért ilyen.

Nekem olyan képem van a babámról,mintha a lába helyett csáp lenne.(először megijedtem én is,de mondta a doki hogy semmi baj nincs,hiszen szépen fejlődik,megvannak az ujjacskái,szimplán csak belemozdult a képbe)

2018. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szép kis pofija van, kivehető szépen az orra, és a szája is :')
2018. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,gondoltam,hogy nincs gond,csak nekem volt fura ez a kép. Párom meg azt mondta,hogy inkább ne menjünk 4D UH-ra,úgyis csúnya babánk lesz. :(
2018. okt. 12. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de ez gonosz kijelentés volt a párodtól.

Ha te kíváncsi vagy a babádra,miért nem mész el te 4D-re?Nem kötelező hogy elkísérjen téged,vagy pl.tudna veled menni anyukád,testvéred,barátnőd(bárki,aki veled együtt kíváncsi a babára).


5#voltam

2018. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!