Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az apa? Van aki ert ahhoz,...

Ki az apa? Van aki ert ahhoz, hogy az ultrahang mennyit tevedhet? Van kozottunk nogyogyasz?

Figyelt kérdés
A parommal szetmentunk februarban, es majusban megismertem valakit. Le is fekudtunk junius 29.en (ovszerrel) , de a dolgok ugy alakultak hogy a parommal ujra talalkozgattunk igy rogton megszakitottam a kapcsolatot azzal akit megismertem. Julius 8-10 korul lefekudtunk, szinten ovszerrel, persze o tudott rola hogy volt valakim rajta kivul. Na a problema ott kezdodik hogy ez egy fellangolas volt es azota egyedul vagyok... szeptemberben kiderult hogy mar 12 hetes terhes vagyok. Az utolso menstruaciom datumat nem tudom megmondani, emlekeim szerint juni 24. Volt, es csak 1-2 nap, viszont az orvosom ezt sem tudta es azt mondta hogy a babanak julius elso feleben kellett fogannia kb 10. Korul. Mert a baba meretei akkorak. Mar alapjaraton fura hogy ovszerrel hogy eshettem teherbe, mondjuk amikor a volt parommal egyutt vltunk, elfelejtettem es egy kanesten kombi 1 napos kupot helyezten fel, es azt olvastam hogy az marja az ovszert, es "áthat"... azt mondta hogy o mindig ellenorzi az ovszert hogy nem e szakadt ki es nem volt szakadt. Nemi betegsegem nem volt csak en gondoltam hogy hulyeseget es felraktam ezt a kupot, mert azt hottem elkaptam valamit. Felek minden vetegsegtol... illetve az ovszer sokaig penztarcaban volt es mar lejart. De mint mondtam nem volt kiszakadva. A masik lehetoseg hogy megiscsak 29.en fogant a baba? Lejebb csuszhatott az ovszer es kijohetett felul valami? De en ugy gondolom az orvos csak meg tudja mondani kb mikor fogant a baba. Van valaki aki szinten ert ehhez? Azok a valaszok amik szidnak, nem erdekelnek es nem fogok rajuk reagalni. A kerdesem ugyis torolve lesz.
2018. okt. 17. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%

Az óvszer nem nyújt 100%-os biztonságot, de ez rá is van írva a csomagolására

A keresztfiam is óvszerbaba, szóval tudom

Apasági vizsgálat el tudja dönteni kié a pici

De javaslom, nézd meg a Mamma Mia című filmet....

2018. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
1%
Én még ugyan nem végeztem, de idén fogok doktorálni. Ha akarod privátban leírhatod részletesebben, és én a legjobb tudásom szerint válaszolok. Itt tudni kell, hogy milyen kihagyásokkal történt az aktus, milyen pózok stb.
2018. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%

Nem vagyok nőgyógyász de az ultrahang alapján 1-2 hetes pontossággal tudják megmondani a magzat korát, ezért is van, hogy a becsült idő után még szoktak várni általában 1-2 hetet (ha tiszta a magzatvíz) a túlhordásra mielőtt mesterségesen megindítják a szülést.


Bár nagyon ritkán fordul elő de óvszer használata mellett is teherbe lehet esni.


Ilyen kis időkülönbségnél szerintem csak egy apasági vizsgálat fog segíteni kideríteni az igazságot. Más kérdés, hogy mennyire lesz majd az egy vidám beszélgetés a két apajelölttel, hogy 50-50% az esélye, hogy valaki apa lesz.


Attól függetlenül, hogy a kérdést törlöd magadnál az még itt az oldalon látható marad az után is.

2018. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)


3/4 Irtam uzenetet

2018. okt. 17. 11:41
 5/24 anonim ***** válasza:
98%
3 # mekkora kamu vagy, milyen póz? mi? mintha attól függene, kérdező ne dőlj be csak egy nyálcsorgató farokverő kis pcs. Előre nem tudja senki megmondani neked, hogy ki az apa, ha megszületett apasági vizsgálatot kell kérni, bár kétlem, hogy a másik srác adna mintát önként
2018. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tudnak mind a ketten arrol hogy ket lehetseges apa van.


Mit gondoltok, a juni 23.i datum ki van zarva az ultrahang eredmeny alapjan?

2018. okt. 17. 12:36
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól emlékszel az utolsó menzeszed időpontjára és szabályos 28 nap körüli a ciklusod, akkor tényleg a július eleje a valószínűbb időpont. Viszont mivel a két időpont (júni 29-júli 8-10.) között nem telt el túl sok idő, és akár az embrió méreteiben 2 hét eltérés is lehet, így másból nem nagyon lehet megállapítani. Az én babám már a kezdetektől nagyobb volt hol 1 héttel, hol 1 hét pár nappal. Így ha nem szabályos a menstruációd, akkor szerintem annyira nem biztos, hogy a júliusiból lett, de ennél jobban nem értek hozzá. Szerintem a legegyszerűbb lenne apaságit csináltatni, bár ha egyik férfi sem szeretné a gyereket, akkor ez szerintem bőven ráérne a szülés után, amikor esetleg el akarod ismertetni valamelyiküket apaként.
2018. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Ja igen, a #3-as meg kamu, semmi köze a pl. póznak ahhoz, hogy kitől van a gyerek vagy hogy mikor fogant. De ha már írtál neki mindegy.
2018. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

A magzat méretei mekkorák voltak a 12 hetes ultrahangon?

pl. [link]

Születéskor a vércsoport alapján - ha mázlid van -, talán ki lehet zárni az egyik apát.

[link]

Aztán létezik nagyon drága apasági teszt terhesen vérételből is.

[link]

2018. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

A 3- as kamu, ne irj neki. Milyen poz es kiderul hogy kislo vagy kiskutya :D


Kerdezo szules utan DNS teszt, 50 ezer korul lesz.

2018. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!