Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi ilyenkor a protokoll?...

Mi ilyenkor a protokoll? Aggódom! 39+2 napos khm

Figyelt kérdés

Harmad-negyed fokban érett méhlepény van.

Keddre vagyok kiiriva!

Ráadásul hiába szedtem a 10 napos napi 1000mg antibiotikumot a második kenetem is + lett streprora.

Igy szülés előtt is kell 4 órával intravénásan kapnom antibiotikumot!

Az orvosom megegyezte ilyen még nem volt hogy nem hatott az antibiotikum..

Aggódom a baba egészsége miatt nagyon!

Mi ilyenkor a protokoll hány napig tartanak bent?

Tényleg a baba buksijából vesznek majd vért?

Kell a babámnak is kapnia antibiotikumot?

Meg figyelik majd őt emiatt?

És a szoptatás mikor kezdődhet meg ha szülés előtt 4 órával extra lökést kapok antibiotikum bol?

Igy egyáltalán szoptathatok?

Holnap kell utolsó vizsgálatra mennem a dokihoz ahol uhn megnéz és megnézi méhszájat!

De nagyon rosszul érintett ez a hír!


2018. okt. 18. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként minden más stimmel a baba egészséges és miattam mert van ez a xar fertőzödhet meg ami ritka szar érzés..
2018. okt. 18. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Normál doki ilyenko császároz.
2018. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Megértem, hogy aggódsz, és tényleg ne értsd félre, de ezeket a kérdéseket a dokidnak kéne feltenned.
2018. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Miért kellene emiatt császározni? Ne terjesszétek már a hülyeséget.

A strepto B nem indikáció a császárra. Ahogy a kérdező is írta: antibiotikumot kell kapnia szülés alatt. Kb. minden 5. nőnek van ilyen baja, nem a legnagyobb katasztrófa. Ha megkapod az antibigyót, nem lesz semmi baja a gyereknek. És tudtommal rutinszerűen sem adnak az újszülöttnek antibiotikumot, ha te kaptál kezelést.

Szoptatni meg lehet.

2018. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is kaptam antibiotikumot előre csak négy órával szülés előtt mert azt mondta az orvosom sokszor szinte azonnal visszatér a gond és nincs értelme folyton amtibiotikumot szedni. Természetes úton szültem és rögtön szoptattam, minden rendben volt. Rajtam keresztül kapott csak antibiotikumot a lányom, külön neki nem kellett.
2018. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A többihez nem tudok hozzászólni, de az antibiotikumtól szoptatni lehet. Én sűrű, mekoniumos víz miatt kaptam, de szoptathattam egyből szerencsére.
2018. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%

Ezek igencsak komoly dolgok. Keresd fel szerintem az orvosod holnap.

Kitartás

2018. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Nálam nem derült ki, hogy streptom van, 36 hetesen negatív lett a kenet.

Nem kaptam antibiot. Elkapta a kisfiam. Súlyos volt, kapott ab-t. 10 napig kellett kórházban lennünk. 4. nap szoptathattam először, addig nem volt ereje szopizni.

És igen, a fejecskéjéből vették a vért. A folyosón bőgtem közben... 😞😞😞😞

2018. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 2-es

Ez egy baromság. Kaptam antibiotikumot 36 hetesen. Plusz szülés előtt, és alatt is vénásan. Hüvelyi úton szültem, és a fiamnak semmi baja nem lett, gyógyszert se kellett kapnia.

2018. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!