Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen mennyit híztatok?

26 hetesen mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
Én 5,5 kg-nál járok de nem igazán tudom eldönteni hogy ez jónak számít e, ráadasul kb 1 hét alatt rám jött 1,5 kiló az elmult hétben és nem tudom mitől, mert ugyan úgy eszek mint az elmult hónapokban.
2018. okt. 21. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mindjárt kapsz 500 választ, hogy egy dekát se.

Gyakorin/neten mindenki csak a 37. héten hízott 2 kilot, és -8al jött ki a kórházból.


Amúgy én 25 hetes vagyok, és 5 kilót híztam. Kb a 18. hétig semmit, azóta ez az 5 kg. Pedig nem eszek többet. De most megint úgy látom stagnálok.

2018. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányommal rengeteget, 12 kg plusznál tartottam ilyenkor, most a fiamnál csak 7 kg van rajtam, 27 hetes vagyok (ennyi volt egy hete is). Ebből 4,5 a 14-18. hét között jött fel, mert csak akkor nem émelyegtem, ha kb. állandóan ettem, azóta, hogy ez elmúlt, jelentősen lelassult a hízás.
2018. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Kb plusz 2 kg-nál jártam akkor. Összesen 7 kg-t híztam, a kórházból szülés után 1 hét után ugyanannyival jöttem ki mint szülés előtt voltam, bár a hasam nem a régi.

3 hetes a kisfiam.

2018. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

26 hetesen 6 kg-nal jartam en is, most gyorsan visszaneztem.

Most vagyok 37 hetes es epp ma mertem magam, 11,5 kg jott fel eddig. 1-1,5 kilora szamitok mar a vegeig.


Az elso valaszoloval egyetertek, nem szokas itt 3 kilonal tobbet hizni terhesseg alatt, sok kismama fogy, vagy stagnal szulesig, legalabbis a hozzaszolasokban ezt irjak. :)

En bevallom, hogy elegedett vagyok a hizasommal, szuksegesnek tartom, egyaltalan nem “ciki”. Vekony vagyok meg most is es ha maradna rajtam vagy 5 kg szules utan meg jol is allna.

Nyilvan nagy sulytobblettrol indulva minimalizalni kell a hizast, de egy vekony/normal testalkatnal teljesen rendben van ennyi.

2018. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 24. hétig 5 kg jött fel rám. Akkor kiderült, hogy cukros vagyok, így diétázom. Azóta nem változott a súlyom (33 hét), de én örülnék még plusz néhány kilónak. :)

Szerintem normális a hízásod. Nem vizesedsz túlzottan?

2018. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊

Igazából kb 5-6napja van hogy reggelente úgy kelek hogy dagatabbnak erzem az ujjaim, ejszakára a gyűrűket le is veszem, de napközben visszaáll.😊

Vegülis így akkor nem tartom soknak, mert átlagban akkor ennyi amennyit híznak a kismamák ilyenkor, meg ha még ugyanennyit szedek fel az pont jó. Normál súllyal kezdtem azt mondták 10-12kg nekem teljesen normális.

Viszont mégcsak jövőhéten lesz a terheléses cukorvizsgálatom, kíváncsi leszek az eredményre.

2018. okt. 21. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:

A fiamnál az egész terhesség alatt híztam 23 kilót.

Most 22 hetes a tesó a pociban, szeretném elkerülni azt a rengeteg hízást, bár +5 kilónál tartok. Pedig nem eszek sokat, hiába mondja a védőnő is hogy többször keveset. 3 hét múlva lesz a cukorterhelés,kicsit tartok tőle, mondjuk az első terhességemnél se volt probléma.

2018. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

27.héten 4 kilónál járok.

A nagyobb fiammal több volt, mert ott sajnos csak hizlaló dolgokat ettem(csoki csokival).

Ott kb 6-7 kgnál jártam ilyenkor.

2018. okt. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kb 5 kilónál jártam akkor.

Az 5-6 kiló ilyenkor abszolút normális ha átlag BMI-vel kezdted a terhességed. Nyilván aki 100 kilóval kezdi vagy gdm-es azokra más szabályok vonatkoznak.

A hirtelen hízás lehet akár vizesedés is.

2018. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!