Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit ereztetek, amikor...

Ti mit ereztetek, amikor beilleszkedett a baba feje?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok, 3. baba, de megsem tudom eldonteni, hogy a beilleszkedest erzem-e. (Csak az elso terhessegemnel tortent meg 10 eve es nem emlekszem milyen erzes.)


Ezeket erzem:

-3. napja nagyon faj a csipom ejszaka, es a belso combom, olyan, mintha nagyobb lenne a tavolsag a ket combom kozott. Gondolom szetcsuszhatott a medencem valamennyire.


-Nagyobb magzatmozgasanal ugy ereztem, mintha a szemeremcsontom mogott mozogna, ez nagyon fajt, mintha hozzapreselne a hugycsovemet a csonthoz.


-Ma pedig mar jaras kozben folyamatosan olyan erzesem van, mintha egy labda lenne a labam kozott, egyszeruen nem esik jol egymas ele rakni a labamat lepeskor, sem keresztberakni pl uleskor.


De pl nem erzem, hogy gyakrabban kellene pisilnem, tobb helye lenne hirtelen a gyomromnak/tudomnek, a pocakomat sem latom, hogy lement volna igazan, mert eddig is lent volt magas vagyok, a baba pedig sokaig harangban volt, vagy faros, nem volt annyira fent a gyomromnal. Mindenhol ezeket irjak a beilleszkedes legjellemzobb jeleinek...


Azert lenne erdekes, mert kb 2 hete befordult vegre, majd ismet tett egy kort, volt harantban, majd faros par napig es ismet fejjel lefele van.

A doki azt mondta, hogy most mar jo lenne, ha ugy maradna es ha beilleszkedne a feje, akkor mar nem fordulna ki ismet, de tobbedik babanal nem altalanos, hogy beilleszkednek hamarabb, sokszor csak szules elott/alatt szoktak....


Szerintetek?

Penteken megyek vizsgalatra egyebkent, de addig is kivancsi vagyok.

Nem tervezek most szulni, 1-2 het meg jo lenne “egyben”, csak ez a visszatero harantfekves mar idegesit, a farosnak sem orulok, de a haranttol felek. Huvelyi szulest szeretnek.


2018. okt. 29. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmit! Azt sem tudom mikor fordultak jó irányba
2018. okt. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak onnan sejtettem, hogy könnyebben kaptam levegőt :)
2018. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit! Sot nekem ki is fordult oldalra vissza huzta valami hiaba volt mar beekelodve, akkor se es szules alatt fordult vissza megint oxitocin hatasara: akkor se.
2018. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem. Sőt a szülésnek semmi előjele nem volt, csak hajnalban szabályos 10 percesekre keltem.
2018. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit, és hiába illeszkedett be a szülőcsatornába 37 hetesen, császár lett a vége, mert addigra elvándorolt a lányom. Ezen teljesen felesleges filózni.
2018. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ugy nez ki, hogy jol ereztem, tenyleg bekeszult a gyerek a szulesre.

Nem mozgott annyit es ugy, ahogy szokott ma, be kellett jonnom ctg-re este. Nem volt tokeletes a szivverese, nekem pedig eleg szep osszehuzodasokat mutatott a gep. Kemenyedest ereztem ma, de kozben a feje is nagyon nyomott, igy annak tulajdonitottam a kemenyedest is.

Bent maradtam, a mehszaj felpuhult, nyilik is, varunk, hatha megindul magatol rendesen a vajudas, ha nem, akkor burokrepesztes...


Nekem a masodik babaval volt ugy, hogy meg a vajudas elso feleben is kimozdithato volt a feje, de vele nem is volt ez a “labda van a labam kozott” erzesem. Most volt es hirtelen jott, erosen, ez volt nekem furcsa.

2018. okt. 30. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!