Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Így is lehet? Lehetséges?

Így is lehet? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Teherbe lehet esni úgy hogy a menstruacio előtti pár napban történt az aktus de utána pár nap múlva megjön?
2018. nov. 1. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye.
2018. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszer voltunk egyutt menstruaciom 2. Napjan, most 7 honapos a babám😊
2018. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyankor az nem menstruáció hanem ovulacios verzes. Biológiailag lehetetlen mensi alatt. Az ovu verzes kevesebb és 1-2 napig tart! Lehet még attoreses verzes is de azalatt se tudsz teherbeesni mert olyankor nincs ovulacio. Olvassátok és tanuljatok;)
2018. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as, oké akkor majd mond meg a fiamnak hogy ő nem is fogant meg jó?:-D Egyetlen egyszer voltunk együtt, menses 5. napján. Az eredménye 3.5 éves.
2018. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem mensi idei együttlétre gondolok, hanem azelőtti napokon volt aktus,akkor ha teherbeeses volt akkor megjön az elkövetkezendő napokon? Jaj remelem érthető mit akarok csak mert én belekavarodtam:D
2018. nov. 1. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
5 nappal mensi elott estem teherbe es megjott idoben. Csak az ultrahangnal derult ki, hogy nem jol szamoltak a varhato datumot, mert a meretei alapjan idosebb a fiam es mensi elott fogant. A szules varhato idopontjat is modositani kellett ez miatt es 5 nappal elorebb hoztak.
2018. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat,csak gondoltam megkérdezem,nem megtörtént eset miatt kérdeztem tehát nem rám vonatkozik csak érdekelt.
2018. nov. 1. 19:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!