Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma teszteltem pozitivat,4...

Ma teszteltem pozitivat,4 hets vagyok de fáj a hasam mintha megakarna jönni. / ma kellett volna megjönnie, de nem jött és már pozitiv lett/ ugye a beágyazódás miatt fájhat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a teszt kimutatta, akkor már beágyazódott.

Görcsök előfordulhatnak.

Szerintem menj dokihoz, felír valamit. Valószínű magnéziumot is.

2010. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, vettem magnézium pezsgőtablettát. mert a gyogyszert nem birom. remélem az is jó. majd kb 2 hét mulva mennék dokihoz.
2010. jún. 25. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
4. hétre már beágyazódott, a görcs teljesen normális, ne aggódj! Gratula!!!!
2010. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! ilyenkor ez a mindjárt megjön érzés teljesen normális! a szervezeted emlékszik, hogy most kéne megjönnie a havidnak és habár vérzés nem fog jönni, a görcs az megmaradt. Ez csak most van utoljára, többet emiatt nem fogsz görcsölni a későbbiekben nyugi :) Próbálj pihengetni, hamarosan elmúlik ez az érzés és ne idegeskedj mert nem tesz jót. És igen, a beágyazódás már kb. 2 héttel ezelőtt megtörtént, úgy hogy nem amiatt van :) Gratulálok egyébként! és Boldog Babavárást!
2010. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak azért aggódom mert két vetélésem már volt. ugy örülnénk ha sikerülne.
2010. jún. 25. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem a 16. hétig volt olyan menszi előtti érzésem,és ez normális dolog.Gratulálok!
2010. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13+2 hetes vagyok, eddig minden hónapban, mikor a nemvárt ideje volt éreztem kisebb-nagyobb görcsöket és a mindjárt megjön érzést! Ne aggódj! Gratulálok a babához!!! :)
2010. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sikerült a kérdésedkor teherbe esned?
2021. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sikerült hál istennek ,már nem is emlékeztem hogy ez történt! A lányom már 11 éves lesz!
2021. nov. 13. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!