Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen app vált be a...

Kinek milyen app vált be a terhesség alatt? Amelyik tenyleg hasznos is volt. Mely oldalakat olvasgatjatok szívesen?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se volt szimpi 😕 ugyhogy ami erdekelt, ki kerestem a neten vagy megneztem a konyvben, amit az elsoterhessegemnel kaptam a baratnoimtol
2018. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Baba mama tetszett

Ott adnak kódot is az Alma gyógyszertáras kismama csomagra, promoboxoa

2018. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pregnancy +, ez a kedvencem, angol nyelvű, de egyáltalán nem bonyolult.


Nekem a magyar appok nem igazán jöttek be, (a Baba mama pl. teleszemeteli a telefont), úgyhogy inkább online olvasgatok a témában magyarul. A Nutriklub hétről-hétre hírlevelére iratkoztam fel, minden héten kapok egy e-mailt, hányadék héten járok, hol tart a fejlődésben a magzat, stb.


Felraktam egy Baby Widget nevű alkalmazást is, képernyőre lehet tenni, és számol, hogy hányadik hét+napban jársz, illetve hány nap van még hátra, továbbá lehet képet feltenni a babáról (uh fotót tettem ki), és nevet is megadni.


[link]


[link]

2018. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha könyv is érdekel, akkor ezt tudom ajánlani, nagyon jó, tavaly frissítették, újranyomták:

[link]

2018. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Appot nem használtam, nekem egyik sem jött be. Kismamablog.hu és babaszoba.hu cikkeit szeretem, Nutriklub hírlevélre is feliratkoztam.
2018. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Baba szoba cikkek nagy része elég valótlan.. Sok mindent rosszul írnak le.
2018. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2018. nov. 11. 08:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a leghasznosabb a Babázz Lazán című könyv vált be. Nem paráztat be, tök hasznos dolgokat mond el, és a szülés utáni időkre is gondol. És nem a rózsaszín ködös verzióban.

Ha könyvesboltban jársz, lapozz bele, megéri!


[link]

2018. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a yourduedate.com-ot olvasgattam és letöltöttem a kick és contraction counter appokat a telefonomra.

6 hete született meg a kislányom, de nem töröltem őket... sokszor megnézem az appokat és mosolygok az adatokon :)

2018. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!