Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esély hogy teherbe estem?

Van rá esély hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

Olvasgattam. És több apró jel is van ami arra utal. Lehet csak bemesélem magamnak.

Egy hete körül voltunk együtt. Tesztnek még korai.

A vérnyomásom alacsony amivel nem volt bajom soha. Fáj a fejem. Fáradékony vagyok. Viszketnek a melleim.

A nagyon korai terhesség jeleinek olvastam. Vaéaki már találkozott ilyen esettel?


2018. nov. 12. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
most ágyazódik be, ha sikeres volt az akció. nem erezhetsz szinte semmit. az elso jel a menzesz elmaradasa. a tobbit csak bebeszelik maguknak
2018. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menszeszed mikor volt? Ezek alapján én még véletlenül sem mondanám, hogy terhességi tünetek.
2018. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva kell beteg legyek
2018. nov. 12. 10:24
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó én nem mondanám hogy semmi jel nincs a menzesz elmaradásakor, csak a menzesz elmaradása, mert azért vannak jelek, szerintem csak ezek olyan apróságok, hogy ez barkivel előfordulhat, bármikor, első tüneteknek mondják (A menzesz elmaradásával egy időben!!) a mellfeszülést, bő krémes folyás, emelkedett hő, émelygés is elő fordulhat már ilyenkor...
2018. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Személy szerint én akkor még semmit nem éreztem, de most hogy mondod, a fejfájás az nálam is megvolt a nemvárt menzesz után 5 nappal. Szeretnétek egyébként a babát?


Első voltam 39HKM

2018. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hő emelkedés eddig nem tűnt fel.. de a többi mind
2018. nov. 12. 10:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tervezett baba... de ha terhes vagyok nagyon fogunk örülni neki :)
2018. nov. 12. 10:28
 8/12 A kérdező kommentje:
Megvan a krémes folyás is, székrekedés, mindenen sírni tudnék
2018. nov. 12. 10:33
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

1 hét múlva kell beteg legyél?! Jézusom, te már most beteg vagy, nem leszel...


Egy hetes szexből mégis mi a fenét akarsz már most érezni?! Kicsit olvasgatnék a helyedben, nem fog megártani.

2018. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Képzeld hogy olvasgattam... lehet hogy neked sem ártana.
2018. nov. 12. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!