Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonlo sors társaimmal...

Hasonlo sors társaimmal szivesen beszélgetnék?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 11.hetet. 8 hetes volam amikor reggel egy pici barnázásom volt,

(azota semmi, még aznap elmult), teljes panasz mentes vagyok. akkor nap elmentem vizsgálatra, minden rendben volt, de ágynyugalomra ítélt az orvos, mindentöl eltiltva, se munka, se összebújás. Hamradik hete, már nagyon nyügös vagyok, hogy lehet ezt kibirni, ha vágyok egy kis össze bújásra, vagy ember közzé. Még két hét van hogyvissza kell menjek. Van valaki hasonlo cipőben?


2018. nov. 14. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Te jó ég komolyan ez megy otthon? Hála Istennek, hogy nem ott szülök. Nem érzed te is, hogy ez nem normális dolog? Kicsi barnázással otthon feküdni hetekig?? Ez számomra hihetetlen, de még az otthon barátnőim közül is szinte mindegyik barnázott az elején, mert normális, akkora változáson megy át az ember teste, hogy felfogni se lehet.. belőlem ömlötta a vér egyik reggel, de eszembe sem jutott otthon feküdni. Minden rendben van azóta is, ezen nem fog múlni a baba élete( mármint a hetekig tartó döglésen). Ha erős, marad, ha nem, nem menti meg semmilyen csoda módszer ennyi idős magzatot. Bocsánat, de úgy felhúztam magam..
2018. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki vesztett el már babát, annak nem mindegy, hogy "ha marad, marad, ha nem, hát nem...." A gyereked életéről van szó, sztem ennyit kibír (sőt többet is) az ember. Nézz vicces filmeket, olvass, töltődj.
2018. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már volt egy vetélésem, és ezért is tartom be. Nyilván nem egésznap fekszek, hisz vannak teendőim itthon, csak a sok tilalom....
2018. nov. 14. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

de ha azóta nincs semmi bajod akkor mitől félsz? és most emiatt te hetek óta bent kuksolsz a lakásba?

ezzel még többet ártottál magadnak mint egyébként. ha akartál volna már elvetéltél volna,. tessék menni sétálni, levegőzni terhesvitamint szedni.

ettől csak depis leszel, na az jobb?

2018. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is vesztettem már el babát. :) .. de hidd el, hogy ezek nem mentik meg, sajnos nehéz elfogadni, de nem ok nélkül szakad meg a terhesség. Ha igen, az nem a munkától, vagy az alap napi tennedők elvégzése miatt történik. Nyilván ne emeljen és ne terhelje le magát az ember, de a hetekig tartó fekvés vicc!
2018. nov. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan voltam. Volt már vetélésem. 6 hetesen barnáztam és görcsöltem, majd pár nap múlva az orvoshoz sétáltam csak és megint barnáztam és görcsöltem. Sokat pihentem otthon, de egy kis mosogatásra, szendvics készítésre felkeltem. 9 hetesen vérvételre buszoztam, ekkor már nem volt semmi gond. Innentől kezdve rövid sétákra, boltba mentem. A szexet azért hanyagoltuk.


Szerintem te is nyugodtan menj ki a házból most már.

2018. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2018. nov. 14. 14:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Három hetet kellett feküdnöm a 1,5 évesem mellett, aki nem értette, hogy “mi van anyával”. Minden nap valakinek ki kellett venni a szabadságot a családból, hogy el tudja látni a nagy lányomat. Nem csinálhattam semmit, mondjuk nekem lepényleválásaom volt, de eszembe se jutott, hogy az legyen a legnagyobb bajom, hogy feküdnöm kell és semmit sem csinálhatok. Nem bántásból írom, de szerintem fél lábon is ki lehet bírni ezt a három hetet.
2018. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is feküdtem 3 hetet a nyár kellős közepén, de nem csak fekvés volt, hanem ha kellett valamit csinálni, főzés, mosogatás, rendrakás stb., azt megcsináltam, és felpolcolt lábbal ültem sokat. 22 hete nem szexeltem, de úgy gondolom ezt később is be lehet pótolni, legalábbis most nem foglalkoztat a legjobban.
2018. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!