Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a josló fájás?...

Milyen érzés a josló fájás? Hányadik héttől van?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok ha görcsöl is a hasam nagyon picit rövid ideig semmi köze a mensis görcshöz viszont nyilalni szokott azok elég élesek. Nem rég kezdődtek de nem tudom hogy ez mitől van, azt sem hogy a joslók milyenek. Lehet az? Vagy csak simán magától is nyilalhat a hasam és a joslók még váratnak magukra ?
2018. nov. 14. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem a joslo fájás az haskemenyedesben mutatkozott meg. Olyan 30. héttől, néha ramjott, olyan fél óránként avyg óránként nagyon erősen befeszult, megkeményedett a hasam, ha rátettem a kezem kőkemény volt. Később az igazi fájás mikor beindult a szülés az teljesen más volt. Akkor nagyon erős fájdalom nyílalt bele az oldalamba 2-3 percenként.
2018. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kemenyedes nekem is van azt hittem az külön kell vennem, nekem akkor pihennem is kell mert úgy feszül hogy semmit nem tudok csinálni de többnyire megeroltetesre jön
2018. nov. 14. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 38. Heten kezdodott valtozott a fajdalom erossege es nem volt rendszeres neha mar annyira fajt hogy azt hittem itt az ido kb levegot nem tudtam venni..bementunk a korhazba mondtak hogy ez joslo meg 3 napig kellett birnom es akkor csaszaroztak idore.
2018. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez görcs vagy miféle fájdalom?
2018. nov. 14. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen görcsös de inkább feszített mint görcsölt
2018. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!