Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem vagyok terhes?

Xhwkfgok kérdése:

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

A menstruációm 27-28 naponta szokott lenni, van egy naptárom is hozzá amiben a cikulusom 7 napig tart, a 6. napon már nem jött vér, hanem csak barnás foltok, akkor voltam együtt a barátommal megszakításos védekezéssel, de másnap jött egy kis vér.

Különben a mensim november 2-án jött meg és 7.-én voltunk együtt.A termékeny időszakom 11-17-ig van írva

A menstruációm alatt kijött rajtam egy égő viszkető érzés amit egy kenőccsel már kezelek

Ez lehetséges hogy gombás fertőzés és emiatt fehér illetve zöld színű folt szokott lenni a bugyimon.

Ez volt az első hogy megszakítással védekezünk,nem élvezett belém.Az alhasam kicsit nagyobb lett.Nem duzzad a mellem meg semmilyen fájdalmam sincs csak az alhasam kicsit nagyobb.



2018. nov. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagy az esélye,hogy terhes vagy.
2018. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
igen
2018. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagy csak bekajáltál
2018. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Szerintem is egy trónolás segítene.
2018. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Miiiiiiiééért??? Nem vagy terhes...
2018. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A ciklusod nem 7 napig tart. A menstruációd tart 7 napig. A ciklusod 27-28 napig tart.


Ennyi idő után nem lehet tüneted. A következő menstruáció várt első napján csinálj egy tesztet. De nem valószínű, hogy terhes vagy.

2018. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Fertőzéssel szexelni, ráadásul koton nélkül. Csak gratulálni tudok a rengeteg eszedhez!

Talán el kellene menni nőgyógyászhoz, mert a zöld folyás trichomonsra jellemző, ami ráadásul fertőző is. És ha már ott vagy, mondjuk egy esemény utánit is kérhetnél. Meg fogamzásgátlót, hogy máskor ne legyen ilyen.

2018. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
18:34-es köszönöm a válaszod,kérlek ne írjatok sértő dolgokat
2018. nov. 18. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!