Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már így valakinél? Mi...

Volt már így valakinél? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Nov. 8-án megjött pár nap késéssel.Normál megszokott menstruáció volt, a késés alatt csináltam 2 tesztet negatív lett.Hétfő óta minimális vérzésem van megint, fáj a jobb oldali petefészkem.Csináltam egy tesztet újra,ami pozitív lett. Ma voltam dokinál, nem látott semmit sem méhen belül sem kívül. Holnap mennem kell vérvételre.
2018. nov. 21. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pozitív a teszted, vagy csak halvány?
2018. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyértelmű szerintem, de nem erős pozitív. Mindjárt teszek fel képet.
2018. nov. 21. 13:55
 3/10 A kérdező kommentje:
2018. nov. 21. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez erős pozi!

Később fogant szerintem


Mikorra kell visszamenend?

2018. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sok alkalmunk van együtt lenni, távoli meló miatt. Októberben 16-18körül,és amit még képtelenség lenne kimutatni tesztel az most nov. 14-15.
2018. nov. 21. 14:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem volt egy kedves doki, annyit mondott a vérvétel majd kimutatja. Nem is mondta mikor menjek vissza, gondolom az eredménnyel kell majd.Annyit mondott, h vagy korai, vagy elhalt kiürült terhesség.
2018. nov. 21. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez még a "bármi lehet" kategória. Mit ír a leleted? Milyen vastag a nyálkahártya? Szabad hasi folyadék van-e?

Benne van a pakliban az, hogy még kicsi a terhesség és nem látszik, benne van az, hogy nem fejlődik normálisan és az is, hogy esetleg méhen kívül van.

A HCG szint tényleg sokat segítene, meg kell várni.

2018. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5mm a nyálkahártya, szabad hasi folyadék nincs.
2018. nov. 21. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság azóta?
2018. dec. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm az érdeklődést. Terhes tuti nem vagyok. Azóta most kellett másodjára visszamennem,a vérzés azóta minimálisan tart,illetve van, hogy csak barnázás. Ma 4x4cm-es cisztát talált az egyik petefészekben. El kell mennem vérvételre ahol c125 tumormarkert néznek. Ha nem múlik el a vérzés, vagy is a ciszta nem tűnik el. Akkor januárban eü kaparás lesz, laparoszkóppal.
2018. dec. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!