Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt miért érezhetem 22 hetesen?

Ezt miért érezhetem 22 hetesen?

Figyelt kérdés
Tegnap találtam egy cikket, miszerint az intim torna segít a szülésen. Videó is volt hozzá, kipróbáltam. Igazából az volt a gyakorlat lényege, hogy a hüvely izmokat össze kell szorítani, majd szép lassan kiengedni. Ezt mrgcsináltam egy 2-3szor. A baba elkezdett nagyon mocorogni, abba is hagytam. Ez volt délelött. Délután mozgott egy hatalmasat, és azóta nem úgy érzem, mint eddig. Eddig lenn a szeméremdomb tetejénél matatott, most feljebb jóval. Lehet megfordult, anyukám szerint. Ezzel mèg nem is lenne bajom. Csak ha mozog. Olyan érzèsem is van mellette, mintha a hüvelyemben is érezném. Lehet csak kisugárzik oda? Sose éreztem ott lenn. Azt veszem észre. Ha nem figyelek, szorítom össze allul, nehogy kiessen. Jó, tudom ez hülyeség. Dokinál 4 napja voltam, akkor minden a legnagyobb rendben volt.
2018. dec. 1. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

igen valószínűleg megfordulhatott, ne aggódj tuti nincs semmi baj

lehet azért érzed máshogy és tompábban,mert most befelé mocorog

2018. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
intimtornától nem lesz semmibaja, nem rosszabb, mint pl. a szex :D
2018. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Az intim tornat es egyeb testmozgast sem 22 hetes terhesen kell elkezdeni. Talan konnyebb lett volna a szules, ha evek ota csinalsz ilyen gyakorlatokat, de mar teljesen mindegy.
2018. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3. Mint írtam, csak kipróbáltam. Senki nem mondta, hogy most akarom elkezdeni ;)
2018. dec. 1. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!