Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik az utolsó...

Kismamák, akik az utolsó hetekben vagytok! Ti hogy oldjátok meg az ajándékvásárlást? Mit vesztek a párotoknak? Valami babás-apukás ajándékötlet?

Figyelt kérdés
Én már nehezen mozgok,és a párom nélkül nem is megyek vásárolgatni. De akkor hogyan vegyek neki ajándékot? Még a rokonoknak nagynehezen megvesszük együtt,de neki mégsem vele akarom megvenni. Na meg azt sem tudom mit kellene... :(
2018. dec. 8. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy is utálok mászkálni a boltokban, amot lehet, rendelek, most is ezt csinálom.
2018. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Rendelj neten. Vagy ha kreatív vagy akár elkeszitheted otthon is. Pl van ez a textilfilc egy fehér badyra meg egy pólóra rajzolhatsz. Tok sok ötlet van fent neten. Pl a férjedére egy pizzát amiből hiányzik egy szelet a badyra meg a kis szeletet. Ilyesmi
2018. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Neten rendeltem meg.😊
2018. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármit megrendelhetsz házhozszállítással. Akár vicces babás ajándékokat, akár műszaki cikkeket, ételt, játékot, ruhát, akármit. Már a hiperek is házhoz szállítják a nagybevásárlást. A futár az ajtódig viszi, és ha napközben a férjed nincs otthon, akkor nem is kell tudnia róla. Ha meglátja, akkor sem lehet tudni, mi van a csomagban.

Hogy mit vegyél neki, ahhoz ismernünk kellene az ízlését. De a vásárlás miatt ne aggódj, könnyű megoldani.

2018. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy csináltam, hogy még a 34. hét előtt beszereztem mindent. Jól is tettem, ahogy betöltöttem a 35. hetet úgy elkezdett fájni a szemérem és a medence csontom, hogy vannak olyan időszakok amikor minden egyes mozdulat fáj.

Apa egy kis body-t kap a következő felirattal: "Daddy, I'm the best present EVER! <3 (Mommy says you're welcome!)"

Én is azt javaslom, hogy rendelj netről vagy esetleg rá bízhatod apa ajandékát egy barátnődre/rokonodra. Én is kézbesítettem már karácsonyi ajándékot így, akkor a barátnőmnek el volt törve a lába. Olyankor adtam be amikor a férje épp dolgozott. :)

2018. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet saját babamentes ajándáka apukának? őszinten mit kezd egy bOdy-val, ami hipercuki, csak épp használhatatlan neki? Még meg sincs a gyerek, de már mindenben ott kell lennie, megtörtént az agymosás. Persze, apróságnak nem mondom, hogy nem jó ötlet egy vicces ajándék, de szerintem kapjon sajátot is. Parfüm, szerszámkészlet, telefontok, pulóver, óra...
2018. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!