Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nogyogyasz hanyadik terhesse...

A nogyogyasz hanyadik terhessegi hettol nez meg odalent?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi kismamak es anyukak, hogy a terhesseg hanyadik hetetol szoktak megnezni odalent normalisan zajlo terhessegnel? Es mit szoktak olyankor nezni a mehszajat esetleg? Egyedul ezzel nem vagyok tisztaban, mert nekem a rokonsagom ossze vissza habrikalt eddig. Koszonom a segitseget

#nőgyogyasz #normal terhesseg #mit neznek meg
2018. dec. 21. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyszer sem nézett meg. Csak a kenetvétel a végén és kész.
2018. dec. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy a vegen de azthittem nehanyszor megvizsgal majd hogy minden oke legyen a szulesre,nemtudom mert tapasztalatlan vagyok
2018. dec. 21. 18:25
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a legközelebbi kontrollra mondta, hogy majd megvizsgál. Akkor leszek 15 hetes.
2018. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy vizsgal meg? Jo de en mar 25 hetes vagyok es eddig csak a terhessegmegallapitas volt huvelyi.. tobbi hasi volt :)
2018. dec. 21. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs panasz, akkor nem kötelező méhszájvizsgálatot végezni.

Nekem 36 hetesen volt első terhességnél a kenetvételkor, utána 39. hetesen.

Most volt 20 hetesen, mert panaszom volt.

2018. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2. terhességnél volt 20 hetesen.


Előző voltam.

2018. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem méhszájat minden alkalommal néz.

15.hét óta járok hozzá, azóta mindig nézi.

2018. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak az elején volt,mikor kitapintotta a méhemet. A végén nem volt kenet,pedig magándoki volt.
2018. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolja semmi (pl. mehen kivuli gyanu), akkor egy huvelyi vizsgalattal egy esetleges fertozest kockaztat a doki, aminek komolyabb kovetkezmenye is lehet, foleg, ha korhazi rendelesen tortenik. En sajnos az elso gyerekemnel meg nem tudtam errol.
2018. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 21. héten nézett először.
2018. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!