Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férfiak, apukák! Milyen volt...

Férfiak, apukák! Milyen volt látni ahogy növekszik a párotok pocakja?

Figyelt kérdés

Milyen érzést váltott ki belőletek?

Aranyosnak tartottátok,hogy nagy pocival tesz-vesz,vagy inkább fura volt?

Nagyon kíváncsi vagyok az apukát véleményére :-)

Bármilyen sztori jöhet bátran.



2019. jan. 10. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Én miután terhes lett a feleségem állandóan kívántam, állandóan a meztelen hasát akartam látni és szinte egész nap csináltam volna vele
2019. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
eleinte még aranyos aztán inkább az undorító kategória.
2019. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Undorító???

Én sose éreztem így, mindig tetszett az egyre nagyobb pocakja.

2019. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindig tetszett és izgatott egy terhes (vagy úgy duci, mintha terhes lenne) nő hasa, de mikor a párodon látod, hát, nekem az izgató vagy a szexi szó jut eszembe utoljára. Szex eszembe sem jut. Nem gondoltam, hogy ez lesz. Egyszerűen baromira zavart hogy ott bent van valaki, aki figyel, érez, és akinek ez (a szex) valószínűleg qrvára nem jó, nem természetes. Nagyon jó fogni, érzeni a mozgásokat, beszélni hozzá,énekelni neki, de max ennyi.
2019. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!