Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből még lehet baba?

Ebből még lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal már egy ideje gondolkozunk babán. Eddig nem igen volt olyan, hogy ne védekeztünk volna, viszont egyik nap véletlenül kiszakadt a gumi.(eléggé gyatra minőség is volt)

Pontosabban, ez történt november 20-a környékén. Majd rá közel egy hónapra, a menstruációm megjött december 14-én. Eléggé görcsöltem akkor, már néha annyira hogy ájulás szélén voltam. Következő reggel mikor felkeltem, rohantam vécére mert annyi jött ,hogy azt már nem bírta el a betét se, eléggé darabos volt a vérzésem, és erős is.

A mai napon kellett volna megjönnie de nem igazán érzem a jeleit. A melleim enyhén megduzzadtak, fel vagyok puffadva, és gyengén görcsöl a hasam.

Köszönöm a válaszokat!^^



2019. jan. 13. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha abból a novemberi dologból lenne valami akkor a decemberi vérzésed már nem lett volna normális
2019. jan. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!