Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor látszott elsőnek...

Kinek mikor látszott elsőnek valami?

Figyelt kérdés
A pozitív teszthez képest?
2019. jan. 19. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A mellem kb azonnal a duplájára nőtt, ezzel még mindig küzdök. Holnap leszek 17 hetes, de hasam még mindig kb semmi nincs. A ruháimon érzem egyedül, hogy növöget, de a munkahelyemen még kérdezgetik, hogy hol tartom azt a babát.
2019. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Az első 13, a második 11 hetesen látszott idegeneknszámára is. Éljen a nulla hasizom! 😄
2019. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

21 hetes vagyok, még mindig nem látszik semmi,talán egy minimális puffadásos pocak esetenként.🙄

Mindenki pocakja más ütemben és más mértékben gyarapodik a terhesség alatt,viszont a végére általában nem sokan tagadhatják le a terhességet.:)

2019. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sem nagyon látszik még. Inkább olyan,mint ha jól beebédeltem volna :) 19 hetes vagyok
2019. jan. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak mi vagyunk így:D

Mint egy jól lakott ovis lennék olyan kb.

és a dokinál mi volt, hány hetesen?

Nekem 6+2 látszott és most vagyok 18hetes☺️ Rosszul létek nincsenek nektek?

2019. jan. 19. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 19.hétig kb semmi.. aztán pár éjszakánként görcsöltem, feszültem, azt hittem baj van. Nem volt, csak olyan hirtelen nőtt sokat, a 20.héten mondta a kolléganőm, hogy ő ekkora hassal ment szülni. :D
2019. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20.het utan kezdett novogetni a pocim. Addig semmi, a regi nadragjaimat tudtam hordani. 24.het utan felve de mar kerdeztek h babat varok e. 30.het utan valt egyertelmuve, 38. heten szultem de nem volt nagy hasam, a baba is kicsi volt.
2019. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!