Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hétre szült kismamák hány...

34 hétre szült kismamák hány napot kell kötelezően a kórházban tölteni ha komlikáció mentes volt a szülés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
én 48 órát voltam bent, de 2-3 éjszaka az általános. Most egy ismerősöm ambuláns szülés keretében még a szülés napján távozott, de a gyereket csak úgy vihette haza hogy alá kellett írni egy csomó papírt, hogy saját felelősségre.
2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs, most láttam hogy koraszülés volt. én időre szülésről beszéltem. bocsi
2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb kórházban kivárják a 36. hetet, csak akkor engednek haza, persze csak ha nincs egyéb gond, jó a súlya és tud enni, megeszi az adagját.
2010. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval 2 hét minimum,és aki 28-hétre szült az 8 hétig bent marad akkor a kórházban? vagyis a picurka?
2010. jún. 30. 10:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm 34.hétre szült, de majdnem 2,5 kiló volt a baba így is, úgyhogy 4-5 nap után hazamehettek.

Másik ismerősöm 33.hétre szült, kb 1,5 kilós babával, ők addig voltak kórházban, amíg a 2 kilót el nem érte a pici (kb 1 hónapot). De csak a baba volt bent, anyuka pár nap után hazament.

Szerintem a baba állapotától függ, hogy mit csinálnak vele és meddig tartják bent.

2010. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy ismerősnek 30. héten volt császárja, ő egy hét múlva kijött, a baba meg 6 hétig volt még ben. Súlytól függ, 2 kiló valahánytól jöhetnek ki a babák
2010. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tehát a baba súlya és érettsége a fontos igazán nem a hetek.
2010. júl. 1. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!