Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen kevés pisilés 24hetes...

Hirtelen kevés pisilés 24hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Eddig folyton pisiltem este is többször ébredtem. Most 2napja nem igazán. Ma 2-szer pisiltem még. Eddig napi 10-szer biztos hogy kellett. Gond lehet?
2019. jan. 27. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi köze nincs ehhez. Most épp lehet nem nyomja a húgyhólyagot a babóca :) de kétlem akarmi gondot jelentene ez :P ne stresszelj ilyen apróságokon:) élvezd a terhességed. :)
2019. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató választ. 😊
2019. jan. 27. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:

En mint paramami megmernem a vernyomasomat mert ha hirtelen nagyon lecsokken a vizelet az azt IS jelentheti hogy visszatartja a szervezeted a vizet. A toxemia jelei pedig magas vernyomas, feherje a pisiben es a vizesedes. Ha a vernyomasod is magas akkor gyorsan vizelet gyorsteszt.

De szinte biztos h nem errol van szo csak en szeretek kizarni mindig navyobb bajokat es ha egy egyszeru vernyomassal lehet akkor miert ne...:)

Vszeg az van amit az elso irt de fo a biztonsag

2019. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem is ittál kevesebbet, mint szoktál?

Én ilyenkor mindig a bokámon találtam az okot, vizesedés formájában. Gondot nem jelentett amúgy, csak nyilván nem volt kellemes.

2019. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van. Az első trimeszterben állandóan pisiltem, éjszaka is többször felkeltem. Most vagyok a 22. hétben és alig járok pisilni. Éjszaka nem is szoktam már kelni miatta.
2019. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek a segítsèget. Vérnyomásom megmértem 110/65.Így bele gondolva keveset ittam.Akkor lehet a folyadék volt a kevés.
2019. jan. 27. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinfem is változó 1.trimeszterben én is sokag jártam, most a harmadikban semmi extra :D
2019. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!