Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mit jelent? Miért van rajta +?

Ez mit jelent? Miért van rajta +?

Figyelt kérdés
Rizikó. A várandósság kora hetekben a jelentkezéskor, 14 felett magas kockázatú. Most vagyok a 10. Hétben
2019. febr. 1. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Min van +? Nem tudom értelmezni a kérdést.
2019. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Adott egy papírt a nőgyógyász amin rizikó tényezők vannak. A 2. pont ez: A várandósság kora hetekben a jelentkezéskor, 14 felett magas kockázatú. És ez van plusszolva. Vagyis hogy magas kockázat.
2019. febr. 1. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg korod miatt?

Volt e valaha abortuszod,vagy vetélésed?

Nincs e valami betegséged?(cukorbetegség,pajzsmirigy stb).

Nem e vagy túlsúlyos?


Ezek mind közrejátszhatnak a besorolásba.

2019. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ebből azt veszem ki, hogy nem 10 hetes terhes vagy, hanem legalább egy hónappal elszámoltad magad, a magas rizikó itt azt jelenti, hogy túl későb jelentkeztél terhesgondozásra.
2019. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nahát ezaz. Én is ezt gondolnám de a vizsgálati lapon azt írja hogy 10 hetes vagyok. De van pajzsmirigy betegségem de az máshol van feltüntetve. Azt jelölte be meg ezt.
2019. febr. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!