Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok és...

26 hetes kismama vagyok és most vettem észre hogy el kezdett szivárogni az előtejem. A kérdésem hogy nektek mikor kezdett el folyni az előtej és szülés után volt e rendesen tejetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
26 hetesen normális, mindenkinek máskor, és van akinek egyáltalán. Ennek semmi köze nem lesz a rendes tejhez, tilos megpróbálni kifejni.
2010. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan 18 hetes lehettem, de azóta nem volt, s akkor is csak pár csepp, ami azért rendes foltot csinált a pólómon! :)


25 hetes kismama

2010. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 18hetesen kezdett szivárogni, volt rendesen tejem ill. van is.
2010. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok és még nincs előtejem, de mindenki azt mondja, hogy ez nem jelenti azt, hogy majd nem fogok tudni szoptatni.
2010. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt egyáltalán semmi jele nem volt előtejnek, pedig majdnem a 42. hétig húztuk. Császáros voltam és mégis már a harmadik napon 40 milliket szopott a babám és azóta már több, mint 5 hónapja szoptatok. Tehát nincs jelentősége.
2010. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egyáltalán nem volt előtejem. Most szülés után három hónappal már azon gondolkozok, hogy tejleadó leszek annyi tejem van. A kettő nem függ össze.
2010. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!