Nem kívánok enni?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 10 hetes. Eddig (lekopogom) minden rosszullét elkerült, enni is tudtam mindent.

Most viszont kb 3-4 napja nem bírok enni. Nem kívánok semmit. Most felraktam főzni rizst, aztán félúton lezártam, hogy én mégsem akarok ezt enni. Megettem 2 almát, az jólesett.

Azért próbálok magamba tömni ételt a baba miatt.

Másnàl is volt ilyen? Mennyire ártok a babának?


2019. febr. 5. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En visszasirom, amikor igy voltam. 😃 Babanak nem hiszem, hogy artanal. Legalabb is, ha nem vagy csontsovany es szedsz terhes vitamint, akkor tuti nem. ☺️
2019. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, az egész terhességem alatt maximum 2 hónapig volt étvágyam, az utolsó hónapban, meg 24 hetes kor körül. A mérlegen ez nagyon látszott, ezeken a heteken több jött fel. (Összesen +7, igaz az elején fogytam..)

Babának semmi baja. 12 hetesen 4 kilóval voltam kevesebb az étvágytalanság miatt, mint terhesség előtt. A 2. és 3. trimeszter nem volt ennyire drasztikus, de nagyon sokszor ettem gyümölcsöt "főétkezésre" mert csak azt kívántam.

Amúgy átlagos babám (3570 g) született, 2 nap híján végigvittem a terhességet is, az eredményeim végig jók voltak (vashiányom se volt), szóval bajt nem csinált az étvágytalanság.

Terhesvitamint viszont végig szedtem.

Ja és soha nem tömtem magamba semmit, amit úgy éreztem, hogy nem esne jól. Te se tedd. :)

2019. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semennyire nem ártasz, én a 6. héttől a 36.-ig hánytam egyfolytában, nem maradt bennem szinte semmi, a kislányom teljesen egészséges, nekem kihullottak a fogaim és vashiányos lettem, a magzat elszívja belőled, ami kell neki.
2019. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!