Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mi lehet szerintetek?

LilGirl93 kérdése:

Vajon mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A véleményetekre lenne szükségem , ugyanis mióta tudom az eszem egy kislánynak akartam szentelni az életemet. 15 hetesen a nőgyógyászom 100%-ra mondta , hogy kisfiú . 19+3 hetesen a genetikai ultrahangon kislányt mondtak, másnap elmentem a nőgyógyászomhoz és ő is azt mondta , hogy kislány. Szerintetek most melyik az igaz ?



2019. febr. 7. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden orvost mast mond ebbol nem lehet kimenni. Nekem eloszor kisfiut majd kislanyt mondtak vegul kisfiam lett. Keresztanyumnak kislanyt mondtak vegig es mikor megszuletett fiu lett. Viszont anyam mikor velem volt terhes neki vegig fiut mondtak erre mire megszult lany lett belolem :D talan kesobb jobban fogjak latni vagy egy jobb gep kellene,engem egy ezer eves geppel neztek es az orvosok se mindig voltak a toppon. Menjetek babamozira ott alaposak es altalaban jok a gepek illetve jobban atnezik szerintem az tutibb
2019. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abból kell kiindulni, hogy hol volt jobb minőségű az ultrahang. A 12 hetes genetikain nagyon gyengén tippeltek kisfiúra. Aztán voltam 19 hetesen a saját dokimnál, ott megnézte egy jó régi géppel, azt mondta ő látja a fütyköst, egészen biztosan kisfiú, festhetjük kékre a falat. Majd a 20 hetes genetikai ultrahangot a Czeizel intézetben csináltattuk, az országban elérhető legmodernebb géppel, kétség nélkül kislányt mondott a doktornő, és én is laikusként egyértelműen láttam. Azóta is mindig kislány, már lassan 30 hetes vagyok :) Úgyhogy azt vedd jobban figyelembe, hogy hol volt jobb a gép és tapasztaltabb a doki.
2019. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek a saját orvosom mondta , hogy kisfiú. A genetikain megkérdeztem a hölgytől , aki vizsgált , hogy esetleg látja-e , hogy kislány vagy kisfiú (úgy kérdeztem meg , mintha nem tudtam volna , hogy eddig mit mondott a saját orvosom!) Egyértelműen és biztosan állította , hogy kislány , amint említettem másnap elmentem a saját dokimhoz és mutatta , hogy semmi nincs a lába között csak a vágás.
2019. febr. 7. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem kerdezo en csak a sajat tapasztalatomat irtam, de igy hogy kifejtetted akkor szerintem kislany valiszonuleg. Ilyenkor mar a kid zacsija latszana es az elsonel valoszinuleg a koldokzsinor logott be ami megtevesztette a dokit, ha most nem volt ott semmi illetve vagas akkor tutira kislany :)
2019. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minel kesobb idopontban vizsgalnak annal biztosabbat tudnak mondani, ugyh sztem kislany:)
2019. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
23 hetesen is kislányt mondtak ☺️
2019. febr. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!