Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen, hirtelen verzes?

14 hetesen, hirtelen verzes?

Figyelt kérdés

Tegnap hirtelen,nem tudom miert csak ugy elkezdett folyni belolem a ver egy tisztasagi 10 perc alatt atazott,aztan mentunk az ugyeletre,addigra csillapodott,de meg mindig van,gorcsok nelkul.Nem mondtak semmit,mara kaptam idopontot UH-ra(majd meg hivnak,pontoan mikor kell mennem)Van itthon magzati szivhalllgato keszulek,a szive meg ver es hallom mocorogni is. Mitol lehet a verzes? Mi okozhatja? A lehetosegek erdekelnek,akar jo,akar rossz.

Koszonom


2010. júl. 1. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azonnal doki! Ne várj uhra! Menj el egy magéndokihoz, aki megvizsgál.
2010. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

találtam egy pár eshetőséget:


-A második és a harmadik trimeszterben a lepény tapadási rendellenességei is okozhatnak vérzést. A mélyen tapadó lepény fokozott figyelmet igényel, ilyenkor a méhlepény a méhszájhoz közel tapad, és könnyen származhat vérzés a lepény széli részeiből.


-A terhesség alatti hüvelyi vérzés az esetek nagyobb részében nem jelent veszélyt sem a magzatra, sem a várandós mamára. Ez mégis olyan tünet amelyről az orvosnak feltétlenül tudnia kell, mert bizonyos esetekben a vetélés előjele is lehet. Vetélésről a magzatnak a méhből való kilökődése esetén beszélhetünk, akkor ha ez az esemény a terhesség 28. hete előtt következik be. A terhességek elég nagy hányada spontán abortusszal végződik, de ez általában olyan korai időpontban történik, hogy a terhességről a nő nem is szerez tudomást.


Remélem nem lesz semmi baj. Az hogy mozog és van szivhang jó jel !!!

2010. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszi az eddigi valaszokat,itt nem igen tudok magandokihoz menni,mert nagyon draga,nincs annyi penzunk,meg angliaban nem ugralhatsz ugy,ahogy akarsz.altalaban mindenhova idopontot kell kerni,meg erre a surgossegi UH-ra is. :(

Varom a laszokat,tapasztalatokat.

Koszi meg 1x

2010. júl. 1. 10:50
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen van a méhlepény. ezzel egy gond van hogy fekvésre ítélnek.


Nekem volt hüvely vérzésem az elején de az kicsit sem enyira erös. Ott a vérböség és a terhelés miatt a méhszáj vagy a hüvelyben elpattan egy ér és max kicsit vérzik vagy csak barnázik.


Szerintem is menj el dokihoz ahogy csak lehet. Az ügyeleten nem ultrahangoztak meg?


akkor mit csináltak?


ha nincs görcs akkor ne izgulj, 14 hetesen már iszonyta görcsökkel járna a vetélés. Pihenj, ami egyenlö fekvéssel. semmi mozgás. persze doki.

2010. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Németeknél lakom és én is voltam a vérzéssel ügyeleten, de elöször nem tudtuk hogy hol van nögyógyászati korház így sima ügyeletre mentünk, akik átküldtek a legközelebbi nögyógyázsati ügyeletre. Ott megnézett belülröl, aztán ultrahanggal kereste a vérzést, de nem talált. így biztos volt hogy csak a hüvely felöl jöhet.

2010. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
12 hetesen voltam Uh-n,akkor elmeletileg minden rendben volt. Tegnap,amikor bent voltunk,akkor megnyomkodta a hasam egy doki(1 ponton k*rvara fajt),meg meg kellett mutatnom az ujabb tisztasagit,amin mar nem volt annyi ver,hogy lassak mennyire verzek,hogy bent kell-e tartsanak. Ott naluk nem volt UH,azert nem csinaltak,meg ,megprobaltak nekem telefonon idopontot kerni,ami 20 percbe telt es megsem kaptak,ezert most en varok,hogy hivjanak az idopont miatt. Nagyon nem szeretnem ha baj lenne,lassan mennem a percek.
2010. júl. 1. 10:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Es huvelybol mi okozhat verzest? csak mert se szex,se semmi nem volt,munka kozben egyszercsak elkezdett folyni a ver.
2010. júl. 1. 10:59
 8/20 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi,az elozo valaszodban leirtad. :( tenyleg bocsi,csak nem tudom mi van.
2010. júl. 1. 11:00
 9/20 anonim ***** válasza:

èn vagyok a hüvelyi vérzös


nekem pl volt olyan hogy pisiltem és pukiztam egyben és már véreztem is. mont az orrodban elpattant egy ér.

De nem volt erös.


Szerintem lehet még hogy volt egy cisztád ami kifakadt. hol fájt mikor megnyomott?

mondjuk nekem ennyi idösen iszonyatosan fájt a petefészek körül, de soha nem látott a doki semmit. pedig jól megnézte ultrahanggal mindig.

2010. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Amikor megnyomott,akkor a jobb petefeszkem es a mehem kozti teruleten fajt kb.A terhessegem alatt volt parszor barnazasom pl az 5.hettol a 8.hetig folyamatosan,utana pedig hebe-hoba..
2010. júl. 1. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!