Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú vagy lány lett? Akik...

Fiú vagy lány lett? Akik ovuláció előtt 4 nappal illetve utána 2 nappal voltak együtt.

Figyelt kérdés

Volt valaki ilyen helyzetben?


Nyilván csak kíváncsiságból kérdezem, mert tudom h 50-50% 🙂



2019. febr. 22. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 Naponta voltunk együtt, amikor terveztük. Első lány a másik fiú. 😊
2019. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29-30 napos ciklus mellett a 11-12. napon fogant meg a babánk. Én nem néztem az ovulációt, de szerintem előtte voltunk. Kislány lesz.
2019. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

4 nappal előtte voltunk együtt, kislány.

2 nappal utána sztem már mindegy, mert a petesejt 24 órát él csak, úgyhogy akkor elvileg nem esel teherbe.

2019. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem ovulációfüggő, hanem amelyik kromoszómák győznek. XX vagy XY. Szerencsejáték.
2019. febr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
3-4 nappal előtte és lány lett.
2019. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Elsővel két naponta voltunk együtt, kisfiú lett. Második szinte biztos, hogy peteérés után 1-2 nappal fogant, középidő után, ő kislány :)
2019. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -remete- ***** válasza:
54%
Szio nálunk lány fiú. Egy trükkje van. Mivel a fiú az aki szabályozza mi lesz a baba neme. Ezért ha fiút akartok akkor a hapsi ne meleg vízbe fürödjön és ne melengesse a golyókat se szoros alsó se farmer. Ha lányt szeretnétek akkor lehet meleg cumókban előtte lenni. Kipróbálva nálunk működött barátoméknál kollégáknál állítólag hallgattak rám. náluk is bevált. Egy dologban nem vagyok biztos szabad-e tudatossá szabályozni a nemeket. :)
2019. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ovu után, kislány :)))
2020. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ovu előtt 3 nappal, fiú.
2022. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!