Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem találunk egy nevet se?

Nem találunk egy nevet se?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Más is volt így? Végül találtatok olyan nevet ami mindkettőtöknek tetszett? Kislányunk lesz, fiú nevünk volt sok, de lány egy sem. Végigolvastuk az utónév könyvet többször is, van pár ami tetszik, szép, de nem adnánk a kislányunknak. Olyan fura érzés ez, köszi ha megosztjátok velünk a tapasztalataitokat :)
2019. febr. 24. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont ebben a heyzetben vagyunk csak épp forditva. Kinéztunk néhány lány nevet de iket fiukat várunk és semmi ötlet egyenlöre mi lehetne a megfelelö. Van iéyen alkalmazás androidos telora h babanevek benne van az összes aktuálisan adható, lehet likeolni v eldobni neveket igy mi már végignéztuk a listát 20lehetéges már van is félretéve talán könnyebb.
2019. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi így voltunk a második gyereknél, csak fiú névvel, lánynak lett volna, meg az első is lány lett. 3 napot aktívan ezzel töltöttünk, de lett neve :)
2019. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezzel kapcsoltaban akartam kérdést kiírni😁, nekünk már van egy fiúnk Ádám, most a második terhességemnél a nyakamat tettem volna rá,hogy kislány van bent,lett is volna egy nevünk,a Lívia,imádtam, de 21 hetesen kiderült,hogy kisfiúnk lesz, hát hiába néztük már végig a naptárat,sajnos eddig nem találtuk meg.
2019. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Két fiúnk van, mindkétszer csak sok lánynevünk volt :) Annyira nem volt közös nevező, hogy a másodiknál már ott tartottunk, hogy beleraktuk egy kalapba azt a kettőt, ami maradt...

Egyébként ez a hivatalos lista:

[link]

Párhavonta változik, szóval ne könyvet olvasgass :)

2019. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Dettó így voltunk csak nekünk fiú nevünk nem volt. Azt hittük lány lesz. ,😂 Heléna lett volna. Végül 24hetesen derült ki,hogy fiú. Nagy bajban voltunk. Nekem alapból kevés fiúnév tetszik.
2019. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első melyik ez az alakalmazás?
2019. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

37 hetes vagyok és még nincs meg a név (kisfiú). :D

Csak olyan, ami "ha más nem lesz, egye fene", de elég csalódás a lányunk után, akinek szinte egyből megtaláltuk.

2019. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanebben a dillemában vagyunk. Fiú név van, több is, de lány ...

A legnagyobb baj, hogy nekünk megvolt a tuti lánynév aztán gyerekvállalás előtt házat vettünk és a soha mástól nem hallott, imádott lánynevünket az idegesítő, hárpia szomszédasszony birtokolja. Tudom hogy hülyeség de oda lett a varázsa :(

2019. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a dilemmát megoldotta h. a nagyobb gyerek mondott nevet mikor másmilyen nemű gyerek lett mint vártuk.
2019. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az alkalmazás neve engem is érdekel 😊
2019. febr. 24. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!