Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsonyabb D vitamin szint...

Alacsonyabb D vitamin szint miatt lehet baj? 13 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Orvoshoz csütörtökön tudok menni. Akkor rendel.
2019. febr. 26. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Miféle baj??

Amugy nem

2019. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam volt oka hogy megnézette az orvos. De igazából nem vitaminhianyom van csak azt írja a lelet hogy nem elégséges. Gondolom ad majd valamit a doki pótlásra. Csak most ez egy kicsit megijesztett.
2019. febr. 26. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de a d vitamin neked is fontos, nem csak a magzatnak. Nem hiába tartják úgy, hogy csak a neve vitamin, egyébként fontos szerepe van hormontanilag is...
2019. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 khniki ***** válasza:
94%
Én sem hiszem, hogy nagy baj lenne. Nekem nincs vitamin hiányom, de az orvosom azt mondta, nagyon fontos a D vitamin és kezdjek el szedni napi 3000 NE-t belőle.
2019. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Tél végére a magyar lakosság 95%-a d-vitamin hiányos lesz. Ezért októbertől áprilisig javasolt szedni d-vitamint.

A magzatban a d-vitamin hiány kárt nem fog okozni.

2019. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Az ok lehetett szimplán annyi hogy ezzel most kezdenek foglalkozni és akinek lehet megnézik. Hogy aztán majd lehessen következteteseket levonni. Hogy tényleg alig van ember akinem elégséges lenne.


A gyerekemnek legalábbis ezért nézték, ki is derült hogy borzasztóan alacsony a d vitamin szintje pedig augusztus volt és 12 éves. És ő is 3000ne-t kap.

2019. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. febr. 26. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is s vitamin hianyom volt, napi 2000 mg d vitamint kell szednem, vegyel a hyogyszertarban, meg csak nem is draga:)
2019. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!