Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok egyenlőr...

Syoss87 kérdése:

9 hetes terhes vagyok egyenlőre még csak közeli rokonok tudják, van már 1 kisfiam 7,5 neki még nem mertük mondani. Meddig várjak szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy páran megtudták a munkahelyemen és attól félek hogy valaki elkotyogja és a kisfiam fülébe jut. Az bisztos rosszul esne neki. De viszont ha pl még is közbe jön bármi és mégse lesz kistesó.?
2019. márc. 5. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mi elég hamar elmondtuk a fiamnak, akkor 5 és fél éves volt. Nagyon hamar levette, hogy titkolunk valamit, igy beavattuk. Nagyon örült, és mikor feküdnöm kellett hetekig, folyton beszélt hozzá, hogy erős legyél kistesó, nagyon várunk mar. Szoval szerintem beavathatjátok.
2019. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
En a 6 éves gyermekemnek csak a 14. Héten mondtam el.
2019. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

A fiam 6 éves volt, mikor az orvos megerősítette a 8. héten, hogy élő terhesség, azonnal elmondtam neki. A 12. hetes UH-ra jött ő is. Nagyon várta már.

A következőt is tudta, de az sajnos missed ab lett, akkor már 8,5 éves volt.

A mostani terhességet is elmondtam neki hamar, 9 éves volt akkor, drukkolt végig, tudta mikor megyek orvoshoz, hívott, hogy: Ugye minden rendben vele, dobog a szíve?


Nagyon bensőséges a kapcsolatunk, ő is minden gondját-baját elmondja, rögtön levágja, ha valami bajom van, mondja, hogy menjünk sétálni kettesben, mert látja, hogy szükségem van rá. Imádom, nincs előtte titkom.

A lányom még kicsi, neki hiába mondtuk, kb. akkor fogta fel, mikor nőni kezdett a hasam és megérezte a mozgását. Ő még csak 2,5 éves.

2019. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmondjam e, nagyon érzékeny kisfiú de az bisztos hogy a legjobb báttyó lesz a világon. De nem akarom szomorúnak látni ha esetleg valami történne. Régóta vágyik már kistesóra szereti nagyon a babákat
2019. márc. 5. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első volt a 2 fiúnk, akik megtudták, hogy terhes vagyok. 10 hetes terhes voltam, ők 5 és 7 évesek. Mostmár 6 és 8 évesek, nagyon várják, hogy megszülessen az öcsikejük. Most 34 hetes vagyok. :)

Boldog babavárást.

2019. márc. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nektek is 😊
2019. márc. 5. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Ugyanebbe a helyzetben vagyunk épp ;) kisfiam 7 és 3 évesek majd a genetika után tudják meg ahogy mindenki más !
2019. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én rögtön elmondtam,amint a doki megerősítette a terhességet és hallottam a szívhangját a picinek.8 hetes terhes voltam ekkor.6 éves a nagy fiam és alig várja a kistestvér születését.Olyan megható mikor odabújik a hasamhoz és beszél a babához.Egyik este megkérdeztem tőle,hogy fogja-e szeretni a kistesót,erre azt mondta,hogy persze hisz már most is szereti!❤

Megértem aki mondjuk megvárja a 12. hetet,de én úgy erzem,nem tudtam volna addig magamban tartani!

21hkm

2019. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly (3.5 eves volt) elmondtuk neki rögtön, aztan 9 hetesen missed ab lett. Hallgattunk a dologról. Most kb mikor született volna januar elején kezdte kerdezgetni, hogy hát neki nem lesz kistesója? Nagyon fájdalmas volt számomra a dolog. Jelek szerint újra úton van a kistesó (kb 4 hetes vagyok) eszem ágában sincs 12 hétig elmondani neki....
2019. márc. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!