Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora volt a kulonbseg?

Mekkora volt a kulonbseg?

Figyelt kérdés

Akinek EGYPETEJU ikrei szulettek es volt koztuk jelentos meretkulonbseg, mekkora volt? Mondjuk a 18.-30.het kozott.

Nekunk most sulyban 52% es majdnem 4 hetes lemaradas meretek szerint.

Jovo heten megyunk Pecsre egy ikres dokihoz, de nem tudom mit fog mondani, mert allitolag nem ikertranszfuzio

Tapasztalatokra vagyok kivancsi h akinek volt tetemes kulonbseg a babak kozott, azoknal hogy alakult vegul a dolog?



2019. márc. 8. 02:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Facebook csoportok:

- Ikres anyukak

- Ikres kismamák és anyukák valamint adok-veszek csoport


Ezeket tudom javasolni, nagy létszámú, aktív csoportok. Itt ritka, hogy pont erre járjon egy ikres hasonló problémával, mint a tiéd. Nekem kétpetéjű ikreim vannak, így nem tudok segíteni a válaszban, de javaslom, hogy csatlakozz ezekhez a csoportokhoz, nagyon jók és hasznosak, támogató, segítő közeg minden probléma esetén!

:)

2019. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Nekem egypetéjűek a csajok, a 28. héten 100 g volt köztük a különbség. 36. hétre születtek 280 g különbséggel.

Nekem azt mondták, hogy 20%-os különbségig nincs gond, de ez jóval nagyobb nálatok. Mikor derült ki?

Ha nem ikertranszfúzió, akkor lehet még szelektív retardávcó.

Molnár doktorhoz mentek?

Hány hetes vagy?

2019. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
22.hetesek vagyunk es a 17.hettol van meretkulonbseg, legalabbis akkor vettek eszre mert elotte a 12.heten voltunk akkor meg minden ok volt. A genetikus mehlepeny rendellenessegre tippelt de majd a molnar megmondja. Elegge aggodom:(
2019. márc. 8. 15:46
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Van egy anyuka, aki hasonló problémával küzd. Mindjárt megkeresem a kérdését. Hoxa ikerterhesség fórumban is ír folyamatosan, facebook ikres anyukak csoportban is. Ők pár héttel korábban vannak és náluk már 12. héten megvolt a különbség.
2019. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso koszonom a valaszodat, felvettem az illetovel a kapcsolatot, ugy nez ki egy cipoben jarunk. Nagyon kedves no es jo hogy egy sorstarssal tudok errol beszelni, koszikosziii h kikerested nekem!!!!
2019. márc. 9. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Szobatársamnak egy kilogramm különbséggel születtek a fiai. 19valamennyi és 2960gramm. Semmi bajuk nem lett. A kisebb miatt még másfél hetet bent kellett maradni.
2019. márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Igazán nincs mit. Mire jó, hogy az ember kórházban fekszik es halálra unja magát korlátlan nettel. 🤣

Drukkolok mindkettőtöknek! Majd azért írj, hogy mi újság veletek! Kívánom a legjobbakat!

2019. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lett a másik ikressel? Megmenekültek?
2019. márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amennyire en tudom, egyelőre minket baba megvan, de egyre nagyobb a különbség. Legutóbb egyik baba kb 200 gramm, másik 500 gramm volt. TAPS-re gyanakodnak az orvoosk. Hetente uh és varnak, bíznak a legjobbakban. Ha nagyon vészesre fordul a helyzet, akkor a kisebbik baba köldökzsinórját leválasztják a lepényről, ezzel megmentik a nagyobbik babát legalább. De reméljük, hogy erre nem kerül sor.
2019. márc. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!