Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhesen használt valaki...

Kora terhesen használt valaki Gyno-Pevaryl kúpot?

Figyelt kérdés

Citologia szerint gyulladásom van, amire az orvosom ezt irta fel. Azt mondta használjam el nyugodtan, a terhességet nem befolyásolja.

De megijedtem, mert a tájékoztatoban az áll nem szabad használni. Bizom az orvosomban. Ugyhogy elhasználom.

De ugye a babáknak nem lesz bajuk? 7hetes vagyok!


2019. márc. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Többször is használnom kellett, mert mindig visszatért a gyulladás. Nekem is orvos írta fel.


Nagyobb eséllyel lehet a babának a fertőzéstől baja, mint a kúptól.


Az enyémnek sem lett semmi baja. 4 hónapos.

2019. márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is használtam semmi gondom nem volt belőle,a dokim szerint csak védik magukat a gyártók azért írják rá szinte mindenre.
2019. márc. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kicsit megnyugodtam. ☺️

2019. márc. 9. 06:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Meg nem mondom már hány hetes voltan, de használtam és az orvos javasolta természetesen.

Egészséges minden gyerekem.

2019. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is felírta az orvosom, de még nem mertem használni. A 11. hétben vagyunk, eddig Fluomizin hüvelytablettát írtak fel, az nem használt. Most azt, amit neked, de a betegtájékoztatót olvasva nem merem használni. Te végül hogy döntöttél? Volt valami kellemetlen mellékhatása?
2020. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia. Elhasználtam. Semmi probléma nem volt. Jobb szerintem ha kezelve van, mint hogy nagyobb baj legyen.
2020. febr. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!